:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: telefonun fişi :)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
bugün dersanede sınaw wardı ama ewdekilere sınaw bize deil bugün dersane yok dedim hatta ew telefonunun fişini çektim aramasınlaar dersaneden die
Biliyorum yaptığım kötü ama bigüncük ewde dinlenmek istedim yani dışarı çıkp gezmedim ewdeydim bütün günConfusedmiley18:
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin bende dersanenin kayıtlarından irtibat telefonunu sildirdim Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ama bende evde oluyorum hepBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
:yikildim:

Né zekisin sén öLe 40 yıL düsünsem teLin fisini cekmek akLıma qeLmez . TongueBig Grin

gerek yok arkadaşlar bilgisayardan gizli bilgilere girip değiştiriyori.. hayal-et senin kini de silelim mi????????Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
MéLeem sen neLeRde biLiomussun öLe . Big Grin
iyi yapmışınn ...........SmileSmile
€kim Rüzqarı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:MéLeem sen neLeRde biLiomussun öLe . Big Grin

bebeem ne yapim ya Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin hayat zorBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ZeNabiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bebeem ne yapim ya Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin hayat zorBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Cıks cıks cıks meLeeem sana hic yakıstıRamadım . Big GrinBig Grin

meLeklikten Reddediorm seni meLeem sen biR meLek oLamazsın . Tongue Big GrinBig Grin

€kim Rüzqarı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cıks cıks cıks meLeeem sana hic yakıstıRamadım . Big GrinBig Grin

meLeklikten Reddediorm seni meLeem sen biR meLek oLamazsın . Tongue Big GrinBig Grin

ahahahahahahBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

bebeem yapma bensenin meleen olmadan yaşayamam Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ben telefonun kablosunu kopartmıştım Big Grin
hep kaçıyordum sonra bikerede evde kimse yokken aradılar ben abisiyim dedim tmm cezasını veririm demiştim Big GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2 3