:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
telefonun fişi :)
Patikli_Penguen
bugün dersanede sınaw wardı ama ewdekilere sınaw bize deil bugün dersane yok dedim hatta ew telefonunun fişini çektim aramasınlaar dersaneden die
Biliyorum yaptığım kötü ama bigüncük ewde dinlenmek istedim yani dışarı çıkp gezmedim ewdeydim bütün günConfusedmiley18:
Ara
ZeNabiN
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin bende dersanenin kayıtlarından irtibat telefonunu sildirdim Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ama bende evde oluyorum hepBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
€kim Rüzqarı@
:yikildim:

Né zekisin sén öLe 40 yıL düsünsem teLin fisini cekmek akLıma qeLmez . TongueBig Grin

Ara
ZeNabiN
gerek yok arkadaşlar bilgisayardan gizli bilgilere girip değiştiriyori.. hayal-et senin kini de silelim mi????????Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
€kim Rüzqarı@
MéLeem sen neLeRde biLiomussun öLe . Big Grin
Ara
Seyduna
iyi yapmışınn ...........SmileSmile
Ara
ZeNabiN
€kim Rüzqarı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:MéLeem sen neLeRde biLiomussun öLe . Big Grin

bebeem ne yapim ya Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin hayat zorBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
€kim Rüzqarı@
ZeNabiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bebeem ne yapim ya Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin hayat zorBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Cıks cıks cıks meLeeem sana hic yakıstıRamadım . Big GrinBig Grin

meLeklikten Reddediorm seni meLeem sen biR meLek oLamazsın . Tongue Big GrinBig Grin

Ara
ZeNabiN
€kim Rüzqarı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cıks cıks cıks meLeeem sana hic yakıstıRamadım . Big GrinBig Grin

meLeklikten Reddediorm seni meLeem sen biR meLek oLamazsın . Tongue Big GrinBig Grin

ahahahahahahBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

bebeem yapma bensenin meleen olmadan yaşayamam Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
ben telefonun kablosunu kopartmıştım Big Grin
hep kaçıyordum sonra bikerede evde kimse yokken aradılar ben abisiyim dedim tmm cezasını veririm demiştim Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:28 AM