:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Arabayı SağLam bağLadık:)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
76370588.jpg

76370616.jpg

76370686.jpg

wol_error.gifOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 756x544 ve 57KB ) Buraya Tıklayınl304260monuntatlili3042ok6.jpg

52zl8.jpg

temel15rgmo6sk1wo0mw8tx6.jpg
temel15rgmo6sk1wo0mw8tx6.jpg

Heyy aLLah'm yha Big Grin
Sızınm ordan.............Big GrinBig GrinBig Grin
Limon yiyen kız güzel Smile
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sızınm ordan.............Big GrinBig GrinBig Grin

Bi$e mi ima ettin ? ben mi üstüme aLindim ?
ıma etmedım dırek söledım...Big GrinBig GrinBig Grin

Sızın ordan Big GrinBig GrinBig Grin
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ıma etmedım dırek söledım...Big GrinBig GrinBig Grin

Sızın ordan Big GrinBig GrinBig Grin

Ben Laz deiLim bu bir .. + inSanLari NereLi oLdukLarini göz önünde buLundurarakmi yargiLarSiniz ?
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben Laz deiLim bu bir .. + inSanLari NereLi oLdukLarini göz önünde buLundurarakmi yargiLarSiniz ?

InsanLArı NereLı oLdukLArına Göre YargıLadımız HatırLamıyorum...Cool

Neys eSaka KaLdıramıyorsun Sanırım...SmileSmileSmile

bu arada ben Lazım...SmileSmileSmileSmile Bu yuzden sneınLede bu sekıLde konusabıLıyorum...SmileSmileSmile
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:InsanLArı NereLı oLdukLArına Göre YargıLadımız HatırLamıyorum...Cool

Neys eSaka KaLdıramıyorsun Sanırım...SmileSmileSmile

bu arada ben Lazım...SmileSmileSmileSmile Bu yuzden sneınLede bu sekıLde konusabıLıyorum...SmileSmileSmile

öyLe mii BiLmiordum .. neySe $aka her Saniye yapiLmaz ve dogrudur ben $aka kaLdiramam
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:öyLe mii BiLmiordum .. neySe $aka her Saniye yapiLmaz ve dogrudur ben $aka kaLdiramam

Neys eSakayı YanLıs Zamanda YanLıs ınsana Yaptım...Bı daha sızı rahatsız etmez efendım..SakaLaırm....

kendınıze ıyı bakın...Tekrar ozur DıLer bu Laz usagı..SmileSmileSmile
Sayfalar: 1 2