:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arabayı SağLam bağLadık:)
Shrewish
76370588.jpg

76370616.jpg

76370686.jpg

wol_error.gifOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 756x544 ve 57KB ) Buraya Tıklayınl304260monuntatlili3042ok6.jpg

52zl8.jpg

temel15rgmo6sk1wo0mw8tx6.jpg
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
temel15rgmo6sk1wo0mw8tx6.jpg

Heyy aLLah'm yha Big Grin
Ara
EndLess
Sızınm ordan.............Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Leader
Limon yiyen kız güzel Smile
ѕαкℓı@мѕı@η
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sızınm ordan.............Big GrinBig GrinBig Grin

Bi$e mi ima ettin ? ben mi üstüme aLindim ?
Ara
EndLess
ıma etmedım dırek söledım...Big GrinBig GrinBig Grin

Sızın ordan Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ıma etmedım dırek söledım...Big GrinBig GrinBig Grin

Sızın ordan Big GrinBig GrinBig Grin

Ben Laz deiLim bu bir .. + inSanLari NereLi oLdukLarini göz önünde buLundurarakmi yargiLarSiniz ?
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben Laz deiLim bu bir .. + inSanLari NereLi oLdukLarini göz önünde buLundurarakmi yargiLarSiniz ?

InsanLArı NereLı oLdukLArına Göre YargıLadımız HatırLamıyorum...Cool

Neys eSaka KaLdıramıyorsun Sanırım...SmileSmileSmile

bu arada ben Lazım...SmileSmileSmileSmile Bu yuzden sneınLede bu sekıLde konusabıLıyorum...SmileSmileSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:InsanLArı NereLı oLdukLArına Göre YargıLadımız HatırLamıyorum...Cool

Neys eSaka KaLdıramıyorsun Sanırım...SmileSmileSmile

bu arada ben Lazım...SmileSmileSmileSmile Bu yuzden sneınLede bu sekıLde konusabıLıyorum...SmileSmileSmile

öyLe mii BiLmiordum .. neySe $aka her Saniye yapiLmaz ve dogrudur ben $aka kaLdiramam
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:öyLe mii BiLmiordum .. neySe $aka her Saniye yapiLmaz ve dogrudur ben $aka kaLdiramam

Neys eSakayı YanLıs Zamanda YanLıs ınsana Yaptım...Bı daha sızı rahatsız etmez efendım..SakaLaırm....

kendınıze ıyı bakın...Tekrar ozur DıLer bu Laz usagı..SmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İkiz kuleler Hala Sağlam Hareketli:Esnek Rahat Konforlu Güvenli: *Asİ-yÜrEk* 16 1,058 06-30-2009, Saat: 10:15 AM
Son Yorum: seni seviyorum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:45 AM