:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: KosKocamaN Bi HayaT
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
melcompugrn9.jpg

SiL siL bitiremiyorum çaresizLiğimi.. Ne yazmaya kaLemLer yetiyor,,nede okumaya gözLer.. Ben yettirdim hepsini . Hem yazdım hem okudum. Ama dedimya şimdi siLemiyorum ... Herbir harfi acı acı batıyor kaLbime.Herbir hecesi,herbir keLimesi.. CümLelere sakLadım anLamLarımı.. öyLe karışıkLarki.. AnLatamıyorum... AnLatıyorum asLındada,,anlattırmıyorum...

Hayat bi tabLo oLmuş koymuşLar daha dünyaya merhaba dediğim ilk an gözümün önüne.. o zmnLar bombo$tu tabLom..Şimdiyse yer yok yeni bi kareye.. iLk yaptığımız kareden belli zaten hayatın devamı.. ''acı'' diye bi sembol oluşturmup koymuşum tam ortasına.. Yanına hayata geLmenin sevinciyLemi artık nesiyLe biLinmez bi ''gözyaşı''... Ardından değişmiş herkes için dewamı.. Kimi meLeğinin şefkatini,sevgisini buLmuş.. Kimiyse soğuk odaLarda çaresizLiği.. Tıpkı benim gibi...

Bi mum gibi eriyorum yavaş yavaş.. Yaşamadığım ne acı kaLdı bu yaşımda ne koskocaman sevda.. HeLe o sonu geLmeyen özLemLer,,ümitsizlikler ve en kötüsüde o başına başına çakıLan çaresizLikLer.. AnLamıyorLar değiLmi.. AnLamıyorLar yaşadıkLarını,,çektikLerini.. Bi oyun gibi geLir hayat küçük bi çocukken derLerya YALAN !!! En acı gerçekLeri öğreniyorsun küçücükken. En ağır sevgiLeri,,en ağır özLemLeri.. Daha sonra anLıyorsun bu hayat çekiLmez böyLe,,bitmez , bitiriLmez.. Sonrasıda zaten hep çocukLuğun göLgesinde onun izLeriyLe geçiyor,,yawaş yawaş bitiriLiyor,,usul usul acılarla,,sindire sindire...
Dedim ya siLemiyorum daha bu yaşta çaresizLikLerimi.. Önünmde bu yaşLarımın göLgesinde geçiriLecek koskocaman bi hayat var daha .. öyLesine eksiğimki ,, hemde nedensiz.. Boşwer be canım eninde sonunda geçmeyecekmi bunLarda varsın siLinmesin,,Yaşarız biz böyLe.. aLışığız nede oLsa değiLmi_?

//-AyLiN-//
Yaşamak ağır,çok ağır...
Yaşa yaşayabiLdiğin kadar...
Bitmeden,,tükenmeden umutLarın..
Büyü büyüyebiLdiğin kadar...
cnm hayat hertürlü acımazsızlığına rağmen güzel.daha şimdiden karamsarlığa düşersen olurmu?yaşa herşeyi doyasıya...

Firari Fırtına

Yüreğinize sağlık ...

Sevg ...
tşkLer okuduuunus içn...

Firari Fırtına

Resim çok hoşuma gitti ...
Beyendiğine sewindim canım...

Firari Fırtına

Bende sevindiğine sevindim Smile
ben sewindiğime sewindiğine sewindim... Big GrinBig Grin
tşkler süpersin..
Sayfalar: 1 2