:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: yardım edin bana
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
öğrendim ki sevdiğim kızın askerden bir sevgilisi varmış. ne yapmalıyım bana yardım edin. Kızdan vazmı geçeyim?

düşüncelerinize + yardımlarınıza ihtiyacım var...
kızın sevdiği varsa madem neden devam ediyorsun çekil aradan sevsinler madem öyle birbirlerini
iki arada bir derede kalıp aklını kurcalayacağına böyle bir durumu bitir gitsin
yoksa kendi kendine sorun yaparsın güvensizlik olur aranızda kendi kedini yersin bu düşüncelerle

bu benim düşüncem tabii
ya kızı çağırsam hemen bırakacak gelicek benimle başlıyacak. çıktıklarındanda tam emin değilim. sadece arkadaşım dedi. konuşurken duydum aşkım veya aşkın dedi telefonda. sorduğumda askerden arkadaşım dedi.
aşkım kelimsini kullanıyorsa bu biraz saçma değilmi sen normal arkadaşlarına böyle hitap edermisin ?
o zaman konuş anlatsın madem öğren ne olup bittiğini ona görede kararını ver
emin ol herşeyden önce bu soru işareti olarak kafanda kalmasın bence mutlaka bi açıklığa kavuştur..
bence direk ayrıl dicem ama bana gore demesi kolay tabi sewiosun galiba ayrılmakta istemiosun kızla konus duygularndan emin ol ona gore hareket et bence
yerinde olsam ilk başta birbirlerini seviyolarmı ondan emin olurdum eyerki birbirlerini seviyorlarsa karşılıklı.vaz geç
unutmak zor olsada en azndan bnu yapmaya çalş.hem zaman herşeyn ilacıdır untsn ...
bayaa zaman gecmiş ustunden ama yinede fikrimi solim teröris ol cocuu vur...dBig GrinBig GrinBig GrinD
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bayaa zaman gecmiş ustunden ama yinede fikrimi solim teröris ol cocuu vur...dBig GrinBig GrinBig GrinD
pislikBig Grin yangına körükle gitmesene:hayir::hayir:
SheKeR_06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence direk ayrıl dicem ama bana gore demesi kolay tabi sewiosun galiba ayrılmakta istemiosun kızla konus duygularndan emin ol ona gore hareket et bence
AYNEN EN MANTIKLISI BU HERŞEY OLACAÄžINA VARIR ZAMANA BIRAK
Sayfalar: 1 2