:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ?zl?yorum Seni .....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

Firari Fırtına

Ah be g?zelim ...

K?sada olsa o g?nler , saatler bile ?a??rm??d? benim donum kalmama ki bir an zaman? unutup ellerinde kaybolmad?m m? . Ya?ad?km? acaba o g?nleri inanki g?lo bazen hayalmi? gibi geliyor bana . ?zledim bee seni ....

Hala g?zlerim kay?plarda . Arar dururum seni bir girdap i?erisinde gibi yine kay?plarday?m be cano . Bir sesini duyabilmek y?re?imde bir bayrama neden olacak gibidir ?u g?nlerde , unutmakm? asla be g?zelim asla . Yanan kor olmu? y?re?imizde ki o ate? ne unutulur nede s?ner . ?zledim bee seni ...

Bir ba?ka bahar? beklemeye niyetimde yok anl?yormusun beni . Seni biryerlerde bulacakm???m gibi i?im hep titrer ama umudumda kaybolmu? de?il gibi gibi . Hani derler ya seven ler kavu?maz . Ben seni sevmedim ki . Ben sana tapt?m be g?l?m . Benimkisi sevgiden ?te hayk?r?? ve sevgiden ?te sevebilmekdir . ?zledim bee seni ...

http://www.animasyonlar.net/Flash/SevgiAsk/Ozluyorum014.asp

Anl?yorsun dimi beni ...

F?rT?na G?N?L den Sevgilerle ......
yüreğine sağlık be gönül dostum..sevdiğinle o büyük hasreti gidermen dileğiyle

Firari Fırtına

................. Amin ................
guzel dostum supersin...ozlemenin guzelligi olmasa cabuk unutulur ve degerini yitirir ozel seyler...konu asksa "ozlemek gibisi yok",umarim tez zamanda kavusursun ruhesinle Wink

Firari Fırtına

Herşeyin hayırlısı olsun ama dimi ..??
evet...ben hayirlisini buldumda nasil kavuscam diye dusunuyorum!umarim sen birlikte ve goz gozesindir..allah muhabbetinizi bozmasin Wink

Firari Fırtına

Göz gözeyim ama kendimle sadece ...
sen kacarken arkandakinin yetismesini beklersen hep aynada simanla gozgoze kalcan dostum....sir kutusu gibisin,umarim guvenip acilirsin!!!!!!!!!!!
yurugenı saglıkk janımm ınş butun kavusamayanlar bir gun kavuşurlar..
bende dahil...SadSadSad
Sayfalar: 1 2