:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?zl?yorum Seni .....
Firari Fırtına
Ah be g?zelim ...

K?sada olsa o g?nler , saatler bile ?a??rm??d? benim donum kalmama ki bir an zaman? unutup ellerinde kaybolmad?m m? . Ya?ad?km? acaba o g?nleri inanki g?lo bazen hayalmi? gibi geliyor bana . ?zledim bee seni ....

Hala g?zlerim kay?plarda . Arar dururum seni bir girdap i?erisinde gibi yine kay?plarday?m be cano . Bir sesini duyabilmek y?re?imde bir bayrama neden olacak gibidir ?u g?nlerde , unutmakm? asla be g?zelim asla . Yanan kor olmu? y?re?imizde ki o ate? ne unutulur nede s?ner . ?zledim bee seni ...

Bir ba?ka bahar? beklemeye niyetimde yok anl?yormusun beni . Seni biryerlerde bulacakm???m gibi i?im hep titrer ama umudumda kaybolmu? de?il gibi gibi . Hani derler ya seven ler kavu?maz . Ben seni sevmedim ki . Ben sana tapt?m be g?l?m . Benimkisi sevgiden ?te hayk?r?? ve sevgiden ?te sevebilmekdir . ?zledim bee seni ...

http://www.animasyonlar.net/Flash/SevgiAsk/Ozluyorum014.asp

Anl?yorsun dimi beni ...

F?rT?na G?N?L den Sevgilerle ......
sensizlik_ölüm
yüreğine sağlık be gönül dostum..sevdiğinle o büyük hasreti gidermen dileğiyle
Ara
Firari Fırtına
................. Amin ................
toxique_lierre&b.b.k
guzel dostum supersin...ozlemenin guzelligi olmasa cabuk unutulur ve degerini yitirir ozel seyler...konu asksa "ozlemek gibisi yok",umarim tez zamanda kavusursun ruhesinle Wink
Ara
Firari Fırtına
Herşeyin hayırlısı olsun ama dimi ..??
toxique_lierre&b.b.k
evet...ben hayirlisini buldumda nasil kavuscam diye dusunuyorum!umarim sen birlikte ve goz gozesindir..allah muhabbetinizi bozmasin Wink
Ara
Firari Fırtına
Göz gözeyim ama kendimle sadece ...
toxique_lierre&b.b.k
sen kacarken arkandakinin yetismesini beklersen hep aynada simanla gozgoze kalcan dostum....sir kutusu gibisin,umarim guvenip acilirsin!!!!!!!!!!!
Ara
peri kızı
yurugenı saglıkk janımm ınş butun kavusamayanlar bir gun kavuşurlar..
Ara
peri kızı
bende dahil...SadSadSad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ben Seni Tanımadan Sevdim ! Leader 23 5,284 01-26-2012, Saat: 04:38 AM
Son Yorum: £mr£
  herkes üstündeki arkadas hakkında yorum yapsın.... ro_ber17 0 631 05-13-2007, Saat: 08:20 AM
Son Yorum: ro_ber17

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:19 AM