:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yardım Ediin :(
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlarr sevdiğim kişi eskiden resmen bana tapıyordu yaz tatili araya girdi birbirimizden koptuk ve şimdi benle hiç ilgilenmioo başkalarıylada ilgilenmiyo ayrıca birisinide sevmiyo arkadaşlarından duyduğuma göre hala beni seviyormuşşş..
acaba niye benle ilgilenmiyo? ilgilenmesi için ne yapmalıyım? yardım edinConfusedmiley18:
1. kardes olabilirsinz
2. kankisi sana aşık olmuş olabilir
3. eğer senle çıkmaya devam ederse ötü adamlar sana zarar verebilir... vs
bunlar olabilir Big Grin
şaka şaka (: bence zamana bırak çok üstüne gitme seviyosa sana döner (:
onada kendinede zaman ver

blue_belial

Cocugun bı derdı sıkıntısı vardır. zamana bırak bence duzelır
Teşekkürler hepinize... Smile
Aralarda bu gibi durumlar bazen olur ....

Yüreğinizi geniş tutun , Kötü düşünmeyin hemen ...

Sevg ...
ya sitedekiler bni bilr senle ilgilenmemesinin 2 sebebi olur

1 yasenden bikmiştir daha guzel biri bulmustur ...
2 sana cok ilgi gosterdi ve ssen soguk avrandin şimdi o sana ilgi gostermiyo blki anlar degerimi diye

yada yada bşka bikiz senden fazla ilgi gostermiştir oda demiştir benim degerimi bilmiyeni niye sevim salla der yeni ufuklara yelken açar kizmi yok beeeeBig Grin

not: aldirma degmezzzz
lazmurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya sitedekiler bni bilr senle ilgilenmemesinin 2 sebebi olur

1 yasenden bikmiştir daha guzel biri bulmustur ...
2 sana cok ilgi gosterdi ve ssen soguk avrandin şimdi o sana ilgi gostermiyo blki anlar degerimi diye

yada yada bşka bikiz senden fazla ilgi gostermiştir oda demiştir benim degerimi bilmiyeni niye sevim salla der yeni ufuklara yelken açar kizmi yok beeeeBig Grin

not: aldirma degmezzzz
ßen her dakka peşindeyim hiç kimseyle ilgilenmio arkadaşları hala beni sevdiğini söylüoSad bazen sahile gidiyo tek başına oturuyo en samimi arkadaşıyla bile konuşmuyo SadSadSadSad:??:??:??:?? bir gariplik var ama anlıcam inş..
Sheqer_Bebiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßen her dakka peşindeyim hiç kimseyle ilgilenmio arkadaşları hala beni sevdiğini söylüoSad bazen sahile gidiyo tek başına oturuyo en samimi arkadaşıyla bile konuşmuyo SadSadSadSad:??:??:??:?? bir gariplik var ama anlıcam inş..

tek kelime :

tendine birak duzelir zamnnnnnn
bazen insan yoruluo sewgisini göstermekten, çabalamaktan öle olabilir...
bende şuan öleim en sewdiğim çıksa karşıma geçip gidebilirim.
Sayfalar: 1 2