:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Güzel sözler...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
arkadaşlar sevgi smsleride var aralarında

[COLOR="Blue"][SIZE="3"]-NeLeRe aLì$MaDìKki!"aCiYa""KaDeRe""GÖZYaSiNa"GÜN GeLiR MeZaRTa$iNa! aMa SeNiN YoKLuGuNa! "a S L a"

-Geceleri uzaklara Çiglik olur sesim denizdeki yosun kokusundan keskindir sana olan özlemim bu sabah sirf senin iÇin aralandi gözlerim günaydin herseyim

-Dinime imanima kitabima kuranima yasli ogluma topal babama dilenci amcama sarhos dedeme jiletci nineme muslumcu teyzem uzerine yemin ederimki seni cok seviyorum

-Sari giyer günes.Mavi giyer deniz olursun.Siyah giyer matem.Pembe giyer rüya olursun.Kimbilir belkide bir gün Beyaz giyer ve Benim olursun...

-Ölmek dünyada unutulup gitmekmis,ölmek bir kefen giymekmis,ölmek o soguk,o korkunÇ we o kara topraga girmekmis.yok be askim asil ölmek sensizlikmis...

-Zannetmeki gözlerim sana baktikÇa bikacak.Ölsemde ruhum seninle kalacak.Kapanirsa gözlerim hayata,son sözüm seni seviyorum olacak

-Hani bir kelebek yakalarsin avucunun iÇinde sonra görmek istersin yasiyormu diye ama baksan kaÇacak simsiki tutsan ölecek iste öyle birsey seni sevmek

-SEVGİ TIPKI BİR GÜL GİBİDİR, RASTGELE TUTARSAN DİKENLERİ BATAR, YAPRAKLARINI AÇARSAN DUYGULARI AKAR AMA TUTMAYI BİLİRSEN O GÜL SANA TAPAR

-BİR GECE AY BANA SORDU 'NEDEN SENİ AÄžLATAN BİR KIZLA BERABERSİN? AYA BAKTIM VE DEDİMKİ' SEN HİÇ GÖKYÜZÜNDEN VAZGEÇEBİLİRMİSİN...

-Mürekkepten denizler, kagittan gemiler yaptim. Sonra ismini her yere yazdim. Ismini yazinca seni sevdigimi sandin, ben seni sevmedim sana taptim!..

-Karanlik gecede önemli degildir yildizlari görmek. Gündüzleri yildizlari görmek marifet, asik olmak önemli degil, bir ömür boyu sevebilmek marifet…

-Bazi rüyalar digerlerinden çok uzun sürer. Bazilari da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam su an bu mesaji okuyor.

-Bir kus olup gitsem, assam su enginleri, varsam senin yanina. Öpsem doyasiya, koklasam seni...

-Öperim dudaklarindan gül kokulu yanaklarindan her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin...Seni seviyorum.. Hem de çok..

-GéL BuLut oLDa Yağ Biraz iSLanDir aL BaSimi DizLériNé YasLandir DéLirMisim SéVDé BéNi usLandir..

-KORKMA SAKIN GECELERDEN PENCERENDE YILDIZ GIBI PARLAYACAGIM, UZAKLARDA YALNIZSIN SANMA SAKIN,NEFES GIBI ICINDE,GOLGEN GIBI ARKANDA, CAN GIBI CANINDAYIM BEBEGIM...

-SU DINMEYEN ARZUYA KARSI KOYSADA DAGLAR,UMITSIZCE GOZLERIM SANMAKI HERDEM AGLARVARSINDA HASRET ILE GECIVERSIN SENELER,BIZI AYIRAN YOLLAR BIRGUN YENIDEN BAGLAR...

-BIRLIKTE YASABILECEGIN BIRIYLE DEGIL ONSUZ YASAYAMAYACAGIN BIRIYLE OL.GELDIGINDE BOSLUK DOLDURANLA DEGIL GITTIGINDE YERI DOLMAYANLARDAN OLSUN...

-BaNa dErSeN BiR GüN AyRıLaLıM ArTıK BeNi uNuT SaNa dErImKi öLüM BeNi aLmAdAn nEfSiM DuRmAdAn bEnZiM SoLmAdAn sEn bU SöLeDiGiNi uNuT

-S£wdamızın adı B£rrak Sonu toprak dön£n aLçak oLSun ..§£nd£n ßæ§kæ§I yæLæn §£nd£n §onræ§I öLüm , §£nd£n qayrI§Ina yokum !

-ÇoBaN oLuR KoYuN GüDeRiZ,KaFaMıZ BoZuLuR EsRaR iÇeRiZ,BuNaLıMa GiReR JiLeT ÇeKeRiZ...''ADANALIYIZ''öLüMüNe SeVeRiZ

-Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüzbin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık.

-DAÄžLARINA DARGININ,YOLLARINA YORGUNUM,GÖZLERİNE SÜRGÜNÜM YAR.SENSİZLİK BANA ZULÜM,KALBİMDE AÇAN GÜLÜM,YAR GELMEZSE GELSİN ÖLÜM

-Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim...

-O sessiz aksamda ay ışığı geceme girdi, karanlıkta kalan kalbimi aydınlattı, ardından yakamozun ışıltıları ressamları kıskandıran resmini yansıttı deryaların kalbine bebeğim...

-Sevgimi bir yerde gökyüzüne yerleştirdim, Kimse beni farketmedi, gözyaşı olup yağdım, Sıcak günlere inat, Yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı, Sen bile...

-Yüreğim umulmayan yaralarla başedemezken, Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim...

-Kimine göre ateştim cayır cayır yanan, Kimine göre bir yıldız hep parlayan, Kimi çiçeğe benzetirdi hiç solmayan, Ama ben senin için su olmak isterdim hep muhtaç olunan.

-Sevgiyi Gostereceksin Soylemek Yetmez,sevgi Gozlerinde Olacak Sozlerin Yetmez, Sevgi Herseydir Kalbe Hapsedilmez, Seveceksin Benim Gibi Ama Yuregin Yetmez

-Dost deniz kenarindaki ta$lara benzer, önce birer birer toplarsin. Sonra birer birer atmaya ba$larsin. Yalniz bazilarini atmaya kiyamazsin. I$te sen onlardansin..

- Çilgin gibi sevmistik, Kullar ayirdi bizi. Kader degil sevgilim, Diller ayirdi bizi...

- HER BAKTIGIMDA SENİ GÖRÜYORSAM, HER İSİTTİGİMDE SENİ DUYUYORSAM, HER DOKUNDUGUNDA SENİ HİSSEDİYORSAM, Bu Seni ÇOK ÖZLEDİGİMDENDİR

-İçimden bir şiir yazmak geldi, Yazıyorum,çünkü seviyorum, Seviyorum,çünkü hissediyorum, Hissediyorum,çünkü yaşıyorum, Yaşıyorum,çünkü seninleyim!...

-Sabahları seninle dogar içimdeki güneşin,gülücüklerinle sıcaklıgımı arttırır ve batmazcasına daha çok ısınırım...Kaynagı sevgi olan ne batar ki hayatta ?

-Şu anda ağlıyorum ama sevinçten.. Niye mi??? sana sahip oldum için,sevgilim birtanem,minik kelebegim,aşkım,dağ çilegim....

-Bu dünya yalanci bir dünyadir, gözleri görmeyen asik olandir, gördüklerimizin hepsi yalandir, Allah'im bu yolcuyu uyandir.

-Kanıma girip yüreğime dolmuşsun, tenime giripkokum olmuşsun, bunu nasıl yaptın bilmiyorum ama bedenime girip canım olmuşsun...

-Senin sevginin yeri gönülde özeldir, seniyürekten sevmek her şeyden güzeldir, dostum diyen nice dostlar gördüm senin bir merhaban bin dosta bedeldir...

-ıssız bir kaldırım taşı olsam veya geri alamayacağın bir nefes yada gözlerinde bir damla yaş, beni silermiydin geçermiydin yoksa seni seviyorum deyip affedermiydin ?

-Zindanlara düşmüş gibi düşmüşüm gönül hücrene, ben mutluyum kalırım sonsuza dek karanlık gecelerinde istersen sev, istersen azat et mahkumum gözlerine...

-Eğer beni sevecek kadar deliysen, eğer beni hakedecek kadar mertsen, eğer yalan söylemeyecek kadar şerefliysen, inanki bende uğrunda ölecek kadar yürekliyim...

-Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen benide götür, gittiğimiz yer kara toprak olsun...

[/SIZE][/COLOR]
[b]Ben kalbimle ya da aklımla sevmem olur ya kalp durur akıl unutur ben ruhumla severim o ne durur nede unutur…
[/b]

Çok güzel sözlermiş paylaşım için tşkler bi tanede ben ekledim umarım beğenirsiniz

Alıntı:Ben kalbimle ya da aklımla sevmem olur ya kalp durur akıl unutur ben ruhumla severim o ne durur nede unutur…

güzel bir söz gerçekten tşklerSmile...
güseldi kardeş emegine saglık bi kaçatene çalayım lasım olurr be abisii.....SmileSmile
al abi alTongue ayıpsın...
ya krds ellerıne saglık supersın
eywallah kardeş işe yaradıysa ne mutlu
Emeğine Sağlık Kardeş Hepside Süpermiş Tşk.
eyw...........
qSsLLeR t$kLeR
Sayfalar: 1 2