:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güzel sözler...
Qetesh
arkadaşlar sevgi smsleride var aralarında

[COLOR="Blue"][SIZE="3"]-NeLeRe aLì$MaDìKki!"aCiYa""KaDeRe""GÖZYaSiNa"GÜN GeLiR MeZaRTa$iNa! aMa SeNiN YoKLuGuNa! "a S L a"

-Geceleri uzaklara Çiglik olur sesim denizdeki yosun kokusundan keskindir sana olan özlemim bu sabah sirf senin iÇin aralandi gözlerim günaydin herseyim

-Dinime imanima kitabima kuranima yasli ogluma topal babama dilenci amcama sarhos dedeme jiletci nineme muslumcu teyzem uzerine yemin ederimki seni cok seviyorum

-Sari giyer günes.Mavi giyer deniz olursun.Siyah giyer matem.Pembe giyer rüya olursun.Kimbilir belkide bir gün Beyaz giyer ve Benim olursun...

-Ölmek dünyada unutulup gitmekmis,ölmek bir kefen giymekmis,ölmek o soguk,o korkunÇ we o kara topraga girmekmis.yok be askim asil ölmek sensizlikmis...

-Zannetmeki gözlerim sana baktikÇa bikacak.Ölsemde ruhum seninle kalacak.Kapanirsa gözlerim hayata,son sözüm seni seviyorum olacak

-Hani bir kelebek yakalarsin avucunun iÇinde sonra görmek istersin yasiyormu diye ama baksan kaÇacak simsiki tutsan ölecek iste öyle birsey seni sevmek

-SEVGİ TIPKI BİR GÜL GİBİDİR, RASTGELE TUTARSAN DİKENLERİ BATAR, YAPRAKLARINI AÇARSAN DUYGULARI AKAR AMA TUTMAYI BİLİRSEN O GÜL SANA TAPAR

-BİR GECE AY BANA SORDU 'NEDEN SENİ AÄžLATAN BİR KIZLA BERABERSİN? AYA BAKTIM VE DEDİMKİ' SEN HİÇ GÖKYÜZÜNDEN VAZGEÇEBİLİRMİSİN...

-Mürekkepten denizler, kagittan gemiler yaptim. Sonra ismini her yere yazdim. Ismini yazinca seni sevdigimi sandin, ben seni sevmedim sana taptim!..

-Karanlik gecede önemli degildir yildizlari görmek. Gündüzleri yildizlari görmek marifet, asik olmak önemli degil, bir ömür boyu sevebilmek marifet…

-Bazi rüyalar digerlerinden çok uzun sürer. Bazilari da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam su an bu mesaji okuyor.

-Bir kus olup gitsem, assam su enginleri, varsam senin yanina. Öpsem doyasiya, koklasam seni...

-Öperim dudaklarindan gül kokulu yanaklarindan her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin...Seni seviyorum.. Hem de çok..

-GéL BuLut oLDa Yağ Biraz iSLanDir aL BaSimi DizLériNé YasLandir DéLirMisim SéVDé BéNi usLandir..

-KORKMA SAKIN GECELERDEN PENCERENDE YILDIZ GIBI PARLAYACAGIM, UZAKLARDA YALNIZSIN SANMA SAKIN,NEFES GIBI ICINDE,GOLGEN GIBI ARKANDA, CAN GIBI CANINDAYIM BEBEGIM...

-SU DINMEYEN ARZUYA KARSI KOYSADA DAGLAR,UMITSIZCE GOZLERIM SANMAKI HERDEM AGLARVARSINDA HASRET ILE GECIVERSIN SENELER,BIZI AYIRAN YOLLAR BIRGUN YENIDEN BAGLAR...

-BIRLIKTE YASABILECEGIN BIRIYLE DEGIL ONSUZ YASAYAMAYACAGIN BIRIYLE OL.GELDIGINDE BOSLUK DOLDURANLA DEGIL GITTIGINDE YERI DOLMAYANLARDAN OLSUN...

-BaNa dErSeN BiR GüN AyRıLaLıM ArTıK BeNi uNuT SaNa dErImKi öLüM BeNi aLmAdAn nEfSiM DuRmAdAn bEnZiM SoLmAdAn sEn bU SöLeDiGiNi uNuT

-S£wdamızın adı B£rrak Sonu toprak dön£n aLçak oLSun ..§£nd£n ßæ§kæ§I yæLæn §£nd£n §onræ§I öLüm , §£nd£n qayrI§Ina yokum !

-ÇoBaN oLuR KoYuN GüDeRiZ,KaFaMıZ BoZuLuR EsRaR iÇeRiZ,BuNaLıMa GiReR JiLeT ÇeKeRiZ...''ADANALIYIZ''öLüMüNe SeVeRiZ

-Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüzbin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık.

-DAÄžLARINA DARGININ,YOLLARINA YORGUNUM,GÖZLERİNE SÜRGÜNÜM YAR.SENSİZLİK BANA ZULÜM,KALBİMDE AÇAN GÜLÜM,YAR GELMEZSE GELSİN ÖLÜM

-Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim...

-O sessiz aksamda ay ışığı geceme girdi, karanlıkta kalan kalbimi aydınlattı, ardından yakamozun ışıltıları ressamları kıskandıran resmini yansıttı deryaların kalbine bebeğim...

-Sevgimi bir yerde gökyüzüne yerleştirdim, Kimse beni farketmedi, gözyaşı olup yağdım, Sıcak günlere inat, Yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı, Sen bile...

-Yüreğim umulmayan yaralarla başedemezken, Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim...

-Kimine göre ateştim cayır cayır yanan, Kimine göre bir yıldız hep parlayan, Kimi çiçeğe benzetirdi hiç solmayan, Ama ben senin için su olmak isterdim hep muhtaç olunan.

-Sevgiyi Gostereceksin Soylemek Yetmez,sevgi Gozlerinde Olacak Sozlerin Yetmez, Sevgi Herseydir Kalbe Hapsedilmez, Seveceksin Benim Gibi Ama Yuregin Yetmez

-Dost deniz kenarindaki ta$lara benzer, önce birer birer toplarsin. Sonra birer birer atmaya ba$larsin. Yalniz bazilarini atmaya kiyamazsin. I$te sen onlardansin..

- Çilgin gibi sevmistik, Kullar ayirdi bizi. Kader degil sevgilim, Diller ayirdi bizi...

- HER BAKTIGIMDA SENİ GÖRÜYORSAM, HER İSİTTİGİMDE SENİ DUYUYORSAM, HER DOKUNDUGUNDA SENİ HİSSEDİYORSAM, Bu Seni ÇOK ÖZLEDİGİMDENDİR

-İçimden bir şiir yazmak geldi, Yazıyorum,çünkü seviyorum, Seviyorum,çünkü hissediyorum, Hissediyorum,çünkü yaşıyorum, Yaşıyorum,çünkü seninleyim!...

-Sabahları seninle dogar içimdeki güneşin,gülücüklerinle sıcaklıgımı arttırır ve batmazcasına daha çok ısınırım...Kaynagı sevgi olan ne batar ki hayatta ?

-Şu anda ağlıyorum ama sevinçten.. Niye mi??? sana sahip oldum için,sevgilim birtanem,minik kelebegim,aşkım,dağ çilegim....

-Bu dünya yalanci bir dünyadir, gözleri görmeyen asik olandir, gördüklerimizin hepsi yalandir, Allah'im bu yolcuyu uyandir.

-Kanıma girip yüreğime dolmuşsun, tenime giripkokum olmuşsun, bunu nasıl yaptın bilmiyorum ama bedenime girip canım olmuşsun...

-Senin sevginin yeri gönülde özeldir, seniyürekten sevmek her şeyden güzeldir, dostum diyen nice dostlar gördüm senin bir merhaban bin dosta bedeldir...

-ıssız bir kaldırım taşı olsam veya geri alamayacağın bir nefes yada gözlerinde bir damla yaş, beni silermiydin geçermiydin yoksa seni seviyorum deyip affedermiydin ?

-Zindanlara düşmüş gibi düşmüşüm gönül hücrene, ben mutluyum kalırım sonsuza dek karanlık gecelerinde istersen sev, istersen azat et mahkumum gözlerine...

-Eğer beni sevecek kadar deliysen, eğer beni hakedecek kadar mertsen, eğer yalan söylemeyecek kadar şerefliysen, inanki bende uğrunda ölecek kadar yürekliyim...

-Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen benide götür, gittiğimiz yer kara toprak olsun...

[/SIZE][/COLOR]
Ara
Yorgun Yürek
[b]Ben kalbimle ya da aklımla sevmem olur ya kalp durur akıl unutur ben ruhumla severim o ne durur nede unutur…
[/b]

Çok güzel sözlermiş paylaşım için tşkler bi tanede ben ekledim umarım beğenirsiniz

Ara
Qetesh
Alıntı:Ben kalbimle ya da aklımla sevmem olur ya kalp durur akıl unutur ben ruhumla severim o ne durur nede unutur…

güzel bir söz gerçekten tşklerSmile...
Ara
GCLRNFNS
güseldi kardeş emegine saglık bi kaçatene çalayım lasım olurr be abisii.....SmileSmile
Ara
Qetesh
al abi alTongue ayıpsın...
Ara
şampiyon_kickboxer
ya krds ellerıne saglık supersın
Ara
Qetesh
eywallah kardeş işe yaradıysa ne mutlu
Ara
GECEMAVİSİ
Emeğine Sağlık Kardeş Hepside Süpermiş Tşk.
Ara
Qetesh
eyw...........
Ara
Psycho
qSsLLeR t$kLeR
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Güzel Bir Söz.... isimyoq 4 646 04-14-2022, Saat: 08:34 PM
Son Yorum: wildfang
  Güzel söz..6 Liseli_kız 1 395 04-12-2022, Saat: 05:18 PM