:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: bahane
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
.....................
yüreğine sağlık Wink
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:y?re?ine sa?l?k Wink
seninde y?re?ine sa?l?k. Bir de ne d???nd???n?, yani yaz?n?n neler d???nd?rd???n? yazsan daha memnun olurdum.......
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BiRAZDAN GECE OLACAK.
D??ECEK G?LGEN ?ST?ME.
HAVA SO?UYACAK

?zellikle bu sat?rlarda onsuzlu?un gecenin sonsuzlu?u gibi a??r geldi?i,belki de havan?n so?umas? ?l?m so?uklu?u...:confused:
Neden bilmiyorum ama Suç ve Ceza'nın baş kahramanı Raskolnikov'a kaydı düşüncem. Belki de o romanın ana teması aşk olsa böyle bir kare olacaktı içinde.Etkileyici.

Bi de 'Birkaç yıldız söndürdüm' başlı başına 'Harikaydı' demeyi gerektiriyor.
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?zellikle bu sat?rlarda onsuzlu?un gecenin sonsuzlu?u gibi a??r geldi?i,belki de havan?n so?umas? ?l?m so?uklu?u...:confused:
?ok te?ekk?rler punisher yorumlar?n i?in..........
estgfrllh..ben teşekkür ederim böle bi paylaşımda bulunup yorumlarımıza sundugun için Wink
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neden bilmiyorum ama Suç ve Ceza'nın baş kahramanı Raskolnikov'a kaydı düşüncem. Belki de o romanın ana teması aşk olsa böyle bir kare olacaktı içinde.Etkileyici.

Bi de 'Birkaç yıldız söndürdüm' başlı başına 'Harikaydı' demeyi gerektiriyor.
bugün sadece teşekkür etmeye gücüm var. yorumlarının eksikliğini hissettirme.........
Ya ona da gücün olmasaydı; ben istemesende yorum yapmaya devam ederim emin ol
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bug?n sadece te?ekk?r etmeye g?c?m var

i?inde hi? s?nmeyecek bir y?ld?z var..kalbindeki sevgi..ve bu da hi? i?inde g?n y?z?ne ??karamad???n ama hi? bitmeyecek bi g?? oldugunu g?sterir Wink bunu g?z ard? etme,?nce kendin i?in..sonra da seni sevenler i?in..
Sayfalar: 1 2