:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bahane
isyanbitmez
.....................
PunisheR
yüreğine sağlık Wink
Ara
isyanbitmez
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:y?re?ine sa?l?k Wink
seninde y?re?ine sa?l?k. Bir de ne d???nd???n?, yani yaz?n?n neler d???nd?rd???n? yazsan daha memnun olurdum.......
PunisheR
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BiRAZDAN GECE OLACAK.
D??ECEK G?LGEN ?ST?ME.
HAVA SO?UYACAK

?zellikle bu sat?rlarda onsuzlu?un gecenin sonsuzlu?u gibi a??r geldi?i,belki de havan?n so?umas? ?l?m so?uklu?u...:confused:
Ara
Emy
Neden bilmiyorum ama Suç ve Ceza'nın baş kahramanı Raskolnikov'a kaydı düşüncem. Belki de o romanın ana teması aşk olsa böyle bir kare olacaktı içinde.Etkileyici.

Bi de 'Birkaç yıldız söndürdüm' başlı başına 'Harikaydı' demeyi gerektiriyor.
Ara
isyanbitmez
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?zellikle bu sat?rlarda onsuzlu?un gecenin sonsuzlu?u gibi a??r geldi?i,belki de havan?n so?umas? ?l?m so?uklu?u...:confused:
?ok te?ekk?rler punisher yorumlar?n i?in..........
PunisheR
estgfrllh..ben teşekkür ederim böle bi paylaşımda bulunup yorumlarımıza sundugun için Wink
Ara
isyanbitmez
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neden bilmiyorum ama Suç ve Ceza'nın baş kahramanı Raskolnikov'a kaydı düşüncem. Belki de o romanın ana teması aşk olsa böyle bir kare olacaktı içinde.Etkileyici.

Bi de 'Birkaç yıldız söndürdüm' başlı başına 'Harikaydı' demeyi gerektiriyor.
bugün sadece teşekkür etmeye gücüm var. yorumlarının eksikliğini hissettirme.........
Emy
Ya ona da gücün olmasaydı; ben istemesende yorum yapmaya devam ederim emin ol
Ara
PunisheR
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bug?n sadece te?ekk?r etmeye g?c?m var

i?inde hi? s?nmeyecek bir y?ld?z var..kalbindeki sevgi..ve bu da hi? i?inde g?n y?z?ne ??karamad???n ama hi? bitmeyecek bi g?? oldugunu g?sterir Wink bunu g?z ard? etme,?nce kendin i?in..sonra da seni sevenler i?in..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 10:42 AM