:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: coca cola(sizce tesaduf mu?)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
8664d041-CocaCola.gif

ne kadar dogrudur bilemem
waLLa acayip nasıL araçtırıp buLmuşLar...
Başlığa cevap; bence tesadüf değil. Nedense coca cola çok gündemde şu günlerde...
bence sacma yonlendırme ınsanlar nasıl gormek ısterse oyle gorur ve algılar ama tabı bencede nasıl olmus bılmıyorum bencede tesaduf degıl
Sa?ma....
Hangi resmi isterlerse istedikleri ?eye benzetiyorlar...Wink
??p adam ?izsek bi tane onuda evirirler ?evirirler alakas? olmayan bi?ey bulurlar(bulmak isterlerse)...Wink
Her alanda müslümanlığın ve müslüman olanların karşısına çıktıkları için bunun tesadüf olduğunu solemek biraz garip olur. bence müslümanlığı bariz bi şekilde inkar ediyolar...
ben bunu doğru olduğuna inanıyorum.sacma diyen arkadaşlarada teesüf ediyorum.diyelim ki bu tesadüf cocacolanın geçen yılki karının büyük bir bölümünü israil ordusuna bağişlaması da mı tesadüf.lütfen bilinçli olalım
GeCe_G?zL? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sacma diyen arkada?larada tees?f ediyorum.l?tfen bilin?li olal?m

Ne demek arkada??m o teess?f bize ait...Wink
Yeteri kadar bilincim de var ?ok ??k?r sen dert etme...Smile
bence tesaduf olamaz yanı yabancılar turkıyeyı elın egecırdı am bızım mılletımzın haberı yok alamıycaklarına alıyolar ona yatırıyolar turk malı alın yabncı almayın
ornek ben gunde 5 litre cola icerim birakiom ya 2 alaskanlik var zaten biri internet birede cola int e fazla girmem ama colayi birakamiom
Sayfalar: 1 2