:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
coca cola(sizce tesaduf mu?)
soyle
8664d041-CocaCola.gif

ne kadar dogrudur bilemem
Ara
eXseLanS
waLLa acayip nasıL araçtırıp buLmuşLar...
Ara
Emy
Başlığa cevap; bence tesadüf değil. Nedense coca cola çok gündemde şu günlerde...
Ara
M3rt
bence sacma yonlendırme ınsanlar nasıl gormek ısterse oyle gorur ve algılar ama tabı bencede nasıl olmus bılmıyorum bencede tesaduf degıl
Ara
tuti
Sa?ma....
Hangi resmi isterlerse istedikleri ?eye benzetiyorlar...Wink
??p adam ?izsek bi tane onuda evirirler ?evirirler alakas? olmayan bi?ey bulurlar(bulmak isterlerse)...Wink
Ara
ladylinkin
Her alanda müslümanlığın ve müslüman olanların karşısına çıktıkları için bunun tesadüf olduğunu solemek biraz garip olur. bence müslümanlığı bariz bi şekilde inkar ediyolar...
Ara
GeCe_G?zL?
ben bunu doğru olduğuna inanıyorum.sacma diyen arkadaşlarada teesüf ediyorum.diyelim ki bu tesadüf cocacolanın geçen yılki karının büyük bir bölümünü israil ordusuna bağişlaması da mı tesadüf.lütfen bilinçli olalım
tuti
GeCe_G?zL? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sacma diyen arkada?larada tees?f ediyorum.l?tfen bilin?li olal?m

Ne demek arkada??m o teess?f bize ait...Wink
Yeteri kadar bilincim de var ?ok ??k?r sen dert etme...Smile
Ara
kankiler
bence tesaduf olamaz yanı yabancılar turkıyeyı elın egecırdı am bızım mılletımzın haberı yok alamıycaklarına alıyolar ona yatırıyolar turk malı alın yabncı almayın
Ara
soyle
ornek ben gunde 5 litre cola icerim birakiom ya 2 alaskanlik var zaten biri internet birede cola int e fazla girmem ama colayi birakamiom
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sizce bunLar İnsanmı ¿ The jøkéЯ™ 24 1,384 12-11-2008, Saat: 04:53 PM
Son Yorum: ~uqqaLa~
  Sizce Bu Cam Nasil Kirildi BiRiciGim 20 1,499 05-09-2008, Saat: 04:29 PM
Son Yorum: can yoldaşım
  9/11 bir tesadüf mü? lütfen herkes okusun *Asİ-yÜrEk* 9 564 04-06-2008, Saat: 11:21 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  bu kadar da tesadüf olamaz Qetesh 5 757 09-17-2007, Saat: 01:20 PM
Son Yorum: CaNaT
  COCA COLA´nin ne MAL oldugunu sizde görün.... Nǿ ŦΞДЯ 16 1,719 09-12-2007, Saat: 11:59 PM
Son Yorum: matROCK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 12:53 PM