:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ankara Tren Gar?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
...............
zaten doğarkende yalnızdık be kardeşim yüreğine kalemine sağlık
Aslında yalnızlık değil sana koyan; onsuzluk değil mi? Güzel bi şarkı sözü vardı Candan Erçetin'in:

Yalnızlığa elbet alışır yüreğim
Yalnızlıkla belki de başa çıkabilirim
Çok zor gelse bile yaşar öğrenirim
Sensizlik benim canımı acıtan...
onsuzluğun karesi hem de. Bir sorun var yine de o kimse?
O da senin meselen. Bir o olmadığı halde yazıldıysa tüm bunlar; ayakta alkışlanmalısın.
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O da senin meselen. Bir o olmad??? halde yaz?ld?ysa t?m bunlar; ayakta alk??lanmal?s?n.
??YLE DE D???N?LEMEZ M?YD?? B?R O OLMADI?I HALDE YAZILDIYSA T?M BUNLAR SEN B?R YALANCISIN!!!.........
Hayır; öyle diyemeyiz. Çünkü yazmak için iki şey gerekli düşünceme göre yaşamak ve gözlemlemek... Yaşayarak yazılanlar en derinden etkileyeni; gözlemler sonucu yazılanlar ise sıradan fakat yeterli olabilir, yetenekli bir kalemden çıkma şartıyla. Senin yaptığın sadece gözlemle bu kadar etkileyici ise ayakta alkışlarım demiştim; ki yaşanmışlık hissediliyo olmasına rağmen.
?ok g?zel olmu? karde?im.

Eline, eme?ine, y?re?ine sa?l?k...

Yav ben nedense b?yle karamsar yaz?lar?, ?iirleri daha ?ok seviyorum yav...Smile
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ok g?zel olmu? karde?im.

Eline, eme?ine, y?re?ine sa?l?k...

Yav ben nedense b?yle karamsar yaz?lar?, ?iirleri daha ?ok seviyorum yav...Smile
TUT? KARDE??M AHA ??MD? B?R TANE DAHA YAZIYORUM. BAKALIM BUNU DA BE?ENECEK M?S?N?..........
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hay?r; ?yle diyemeyiz. ??nk? yazmak i?in iki ?ey gerekli d???nceme g?re ya?amak ve g?zlemlemek... Ya?ayarak yaz?lanlar en derinden etkileyeni; g?zlemler sonucu yaz?lanlar ise s?radan fakat yeterli olabilir, yetenekli bir kalemden ??kma ?art?yla. Senin yapt???n sadece g?zlemle bu kadar etkileyici ise ayakta alk??lar?m demi?tim; ki ya?anm??l?k hissediliyo olmas?na ra?men.
BU G?ZEL S?ZLER ???N ?OK TE?EKK?RLER. ASLINDA B?R "O" HEP OLDU. (O = YOKLU?U)
Sayfalar: 1 2 3