:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankara Tren Gar?
isyanbitmez
...............
YARGIÇ
zaten doğarkende yalnızdık be kardeşim yüreğine kalemine sağlık
Ara
Emy
Aslında yalnızlık değil sana koyan; onsuzluk değil mi? Güzel bi şarkı sözü vardı Candan Erçetin'in:

Yalnızlığa elbet alışır yüreğim
Yalnızlıkla belki de başa çıkabilirim
Çok zor gelse bile yaşar öğrenirim
Sensizlik benim canımı acıtan...
Ara
isyanbitmez
onsuzluğun karesi hem de. Bir sorun var yine de o kimse?
Emy
O da senin meselen. Bir o olmadığı halde yazıldıysa tüm bunlar; ayakta alkışlanmalısın.
Ara
isyanbitmez
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O da senin meselen. Bir o olmad??? halde yaz?ld?ysa t?m bunlar; ayakta alk??lanmal?s?n.
??YLE DE D???N?LEMEZ M?YD?? B?R O OLMADI?I HALDE YAZILDIYSA T?M BUNLAR SEN B?R YALANCISIN!!!.........
Emy
Hayır; öyle diyemeyiz. Çünkü yazmak için iki şey gerekli düşünceme göre yaşamak ve gözlemlemek... Yaşayarak yazılanlar en derinden etkileyeni; gözlemler sonucu yazılanlar ise sıradan fakat yeterli olabilir, yetenekli bir kalemden çıkma şartıyla. Senin yaptığın sadece gözlemle bu kadar etkileyici ise ayakta alkışlarım demiştim; ki yaşanmışlık hissediliyo olmasına rağmen.
Ara
tuti
?ok g?zel olmu? karde?im.

Eline, eme?ine, y?re?ine sa?l?k...

Yav ben nedense b?yle karamsar yaz?lar?, ?iirleri daha ?ok seviyorum yav...Smile
Ara
isyanbitmez
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ok g?zel olmu? karde?im.

Eline, eme?ine, y?re?ine sa?l?k...

Yav ben nedense b?yle karamsar yaz?lar?, ?iirleri daha ?ok seviyorum yav...Smile
TUT? KARDE??M AHA ??MD? B?R TANE DAHA YAZIYORUM. BAKALIM BUNU DA BE?ENECEK M?S?N?..........
isyanbitmez
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hay?r; ?yle diyemeyiz. ??nk? yazmak i?in iki ?ey gerekli d???nceme g?re ya?amak ve g?zlemlemek... Ya?ayarak yaz?lanlar en derinden etkileyeni; g?zlemler sonucu yaz?lanlar ise s?radan fakat yeterli olabilir, yetenekli bir kalemden ??kma ?art?yla. Senin yapt???n sadece g?zlemle bu kadar etkileyici ise ayakta alk??lar?m demi?tim; ki ya?anm??l?k hissediliyo olmas?na ra?men.
BU G?ZEL S?ZLER ???N ?OK TE?EKK?RLER. ASLINDA B?R "O" HEP OLDU. (O = YOKLU?U)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ankara Tren Gari isyanbitmez 14 1,391 11-18-2006, Saat: 11:50 PM
Son Yorum: bilgeis

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 04:33 AM