:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: gerçek olay herkesın bakmasını ısterım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
bir kız bir delikanlı motobısıkletın uzerınde 180 km hızla gıdıyorlar ve aralarında şöyle bır konuşma geçıyor ___kız:lütfen yavaşla korkuyorum delikanlı:hayır bak ne kadar eğlenceli kız:lütfen lütfen çok korkuyorum delikanlı:peki benı sevdiğini soyle kız:SENI ÇOOK SEVİYORUM lutfen yavaşla delikanlı:şimdıde bana sıkıca sarıl !!!!! kız delıkanlıya sıkıca sarılır delikanlı:kaskımı alıp kendıne takarmısın?başımı çok sıktı ERTESI GUN GAZETELERDE SOYLE BIR HABER ÇIKTI ::MOTOISIKLET KAZASI:motobısıklet fren arızası nedeniyle bir binaya çarptı üzerındekı 2 kişiden sadece biri kurtuldu GERÇEK ISE SOYLEYDI:::yolun yarısında delıkanlı frenlerını bozulduğunu anlamış ama bunu kıza bellı etmek ıstememiştı bunun yerıne kızdan kendisini sevdiğini söylemesini istemiş kendisine son defa sarılmasını ıstemişti sonrada kendı ölumu pahasına kızın kaskı takmasını ve hayatta kalmasını sağlamiştı .....İŞTE GERÇEK AŞKIN ANLAMIDA BUYDU OYLE DEÄžİLMİ ARKADAŞLAR BU GERÇEK BIR OLAYDIR
gerçek olaydır ben çok beğendım sızle paylaşmak ıstedım nasıl Smile
tşk ederim arkadaşım emeğine sağlık Smile
Şefkini kırmak istemezdim ama önce verilmişti Smile

yinede sağol
gerçekten çok güzel bir hikaye çok beğendim emeğine sağlık
tuhh ben daha yenı olduğumdan bılmıyordum dedığın için de teşekkur ederım masal yüzlü
sağolasın kardeşSmile
kanka süpersin nerden buluyon boyle şeyleri yawww helal sana Big Grin
kanka boyle konular varsa sun bize iyi gidiyor yemek üstü Big Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
güzel ama sadece hikay böyle aşk bu devirde nerdeeeeeeeeeee?
biras hüzünlü ama gerçekten çokk güselllSmile
Sayfalar: 1 2