:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gerçek olay herkesın bakmasını ısterım
rockistan
bir kız bir delikanlı motobısıkletın uzerınde 180 km hızla gıdıyorlar ve aralarında şöyle bır konuşma geçıyor ___kız:lütfen yavaşla korkuyorum delikanlı:hayır bak ne kadar eğlenceli kız:lütfen lütfen çok korkuyorum delikanlı:peki benı sevdiğini soyle kız:SENI ÇOOK SEVİYORUM lutfen yavaşla delikanlı:şimdıde bana sıkıca sarıl !!!!! kız delıkanlıya sıkıca sarılır delikanlı:kaskımı alıp kendıne takarmısın?başımı çok sıktı ERTESI GUN GAZETELERDE SOYLE BIR HABER ÇIKTI ::MOTOISIKLET KAZASI:motobısıklet fren arızası nedeniyle bir binaya çarptı üzerındekı 2 kişiden sadece biri kurtuldu GERÇEK ISE SOYLEYDI:::yolun yarısında delıkanlı frenlerını bozulduğunu anlamış ama bunu kıza bellı etmek ıstememiştı bunun yerıne kızdan kendisini sevdiğini söylemesini istemiş kendisine son defa sarılmasını ıstemişti sonrada kendı ölumu pahasına kızın kaskı takmasını ve hayatta kalmasını sağlamiştı .....İŞTE GERÇEK AŞKIN ANLAMIDA BUYDU OYLE DEÄžİLMİ ARKADAŞLAR BU GERÇEK BIR OLAYDIR
Ara
rockistan
gerçek olaydır ben çok beğendım sızle paylaşmak ıstedım nasıl Smile
Ara
Masal_yuzLu
tşk ederim arkadaşım emeğine sağlık Smile
Şefkini kırmak istemezdim ama önce verilmişti Smile

yinede sağol
Ara
immortal_life
gerçekten çok güzel bir hikaye çok beğendim emeğine sağlık
Ara
rockistan
tuhh ben daha yenı olduğumdan bılmıyordum dedığın için de teşekkur ederım masal yüzlü
Ara
rockistan
sağolasın kardeşSmile
Ara
kötü
kanka süpersin nerden buluyon boyle şeyleri yawww helal sana Big Grin
Ara
kötü
kanka boyle konular varsa sun bize iyi gidiyor yemek üstü Big Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
büyüdüm_58
güzel ama sadece hikay böyle aşk bu devirde nerdeeeeeeeeeee?
Ara
m3rlin
biras hüzünlü ama gerçekten çokk güselllSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  gerçek bir hikayedir:(( EyLuLce 13 1,191 04-12-2022, Saat: 09:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Aklımdasın! (uzun ama sürükleyici-gerçek aşk hikayesi... ) PaPaTYa_PReNSeS 19 1,648 04-08-2022, Saat: 12:38 AM
Son Yorum: wildfang
  Bu gerçek aşktı. Hasretiim 5 822 06-17-2011, Saat: 09:35 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Hayaller Gerçek Olursa... icimdekises 1 632 07-19-2010, Saat: 12:36 PM
Son Yorum: Leader
  Sevdiğinizin Selasını Duymak (Yaşanmış Gerçek) acemhe 20 1,678 10-05-2009, Saat: 04:38 PM
Son Yorum: DELİKANLI KIZ_vbulletin3_import15045

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 08:44 PM