:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: fenerin r.carlosu ve cimbomun hagi'si...yorum sizin
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
[YT]pK7Jdj6geu8[/YT]

Fenerbahçenin dünyaca ünlü yıldızı roberto carlos'un cimbom'un efsane yıldızı hagi tarafından rezil edilişi...
heheh aslanım cimbom heyt bee hagime bak senn carlosu nasıl bozduu Smile çok güzel bi paylaşımdı canım emeğine sağlık tşkler
ama carlos o zaman fener de deqildi ki Big Grin ama hagi ye söz yok güsel çalımlar atmış Big Grin
tşkler........
KıskanmaLar $mdiden ba$Ladı :yikildim:

Dünya'da mevkisinin en iyi adımı Carlos Wink

Bi çalım yemeyle noLcak?

OyuncuLar hiç çaLım yiyemez mi Tongue

Geçin derim bunları..
kıskanma neden olsunki Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin burda bu konuyu tartışma olsun diye açmadım arkadaşlar...tartışma ortamı yaratmayalım lütfen...

haklısın sgpa böyle bir çalımla ne olcakki...devamı gelir bu sene Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
:yikildim:

kimden Carusca'dan mı :d:ADBig GrinBig Grin:Big Grin

kop Big GrinBig Grin
bencede kop lincoln den Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Abraham LincoLn?

:yikildim:

hani $u size uzun süredr geLmeyen paraLarn üstündeki adam Big GrinBig GrinDd
mert kardeşim ben seninle burda fb gs tatışmasına girmeyeceğim , kişi olarak kendime yakışanı yapacagım ve bu konu hakkında yorum yapmayacağım kardeş...sen laf atmalarına devam et...
Sayfalar: 1 2 3 4