:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: YüReK KıRıNTıLaRı.. (eRCi)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
ad4066ae83.jpg

Yaşadığımızı sandığımız, aslında sürekli yıkıntılarını toplamakla uğraştığımız bir sevgiyi sürdürmeye çalışmışız. Hiç yanılmam sanmıştım,sonu ne olursa olsun...Ama yıkıntılar arasında sevgiyi yaşayamamaktan yoruluyormuş insan,ve her geçen gün kendimizi de yıkıntılar arasında kaybediyormuşuz belki de hiç farkında olmadan...
Herkes sevginin fedakarlık istediğini söylese de fedakarlık için sevgiyi yaşamak gerekiyormuş, yaşanılmayan için fedakarlık yapılmaz...

Üzülmekten yoruldum.seni üzmekten de,beklemekten yoruldum,neyi beklediğimi bilmeden özlemekten de yoruldum,en çok da düşünmekten!!!!!Susmaktan yoruldum,sürekli susup içimde avazım çıktığı kadar haykırmaktan.Hep kendimle baş başa kalıp,hep kendime sığınmaktan YORULDUM..........

Ama öğrendim artık aşk yaşanıldığı sürece vardır. Sen yoksun,ben yokum.. o zaman aşkın olmasını da beklemiyorum artık.O da olmasın artık,eğer sürekli kendimi hesapsızca sorgulayacaksam eğer kendi iç savaşımda sürekli kendime yenik düşeceksem eğer yaşamadığım bir aşk için sürekli üzüleceksem ve hep üzeceksem seni,OLMASIN...zaten hiç yokmuş,var olduğunu sayarak kandırmışız kendimizi,ya da ben hep kandırmışım kendimi...

Artık seni sana bıraktım ben zaten hep kendimleydim ve hep kendimi paylaştım.Artık al kendini benden ve yaşamak istediğin gibi yaşa aşkı,hayatı,kendini.yaşamak istediğin ne varsa kendince yaşa çünkü ben yoruldum artık ben yokum...

Yıkık bir sevginin yıkıntılarını toplamakla uğraşma..hiçbir zaman yıkılmayacak bir sevgi için savaşını ver...ben bu savaşta yenik düştüm.Ama..

Ne kadar yenik düşsem de, ne kadar üzülsem de güzel yanları da vardı seni yaşamanın,tabi yaşadığım kadarının.....

Seninle yaşanılan ilkler güzeldi,bazen acıtsa da seni özlemek güzeldi,bazen ağlatsa da kavgalarımız güzeldi,hep ihtiyaç duyduğumuzda birbirimizin yanında olamasak da beklemek güzeldi,gerçekleşmeyeceğini bile bile kendi dünyamızda sıra dışı hayaller kurmak güzeldi,en güzeli de uzun bir zamanı kısa kısa yaşamaktı.VE seni tanımak da güzeldi.....

HOŞÇAKAL... BİRTANESİ...

52d9fef9f2.jpg
harıkaymıs yaa ne guzel bı duyguların dıle gelmesıdır bu...süpersın
sabırsız gündüzlerim vardı benim....açık kapılarım vardı herkes girsin içeriye diye....görsünler neler görmüş bu ruh.....sabırsız cümlelerim vardı....satır satır kaleme alınmış acılar.....mutlulukların binde bir olduğu anılar.....sabırsız hayatım var benim...hemencecik olmak isteyen düşlerim vardı...bi ben varım aslında şu hayatta bi de hep olmasını istediğim Birisi var .....gecem yok benim.....
ölesine içimdesin ki;
bazen zarar verdiğini düşünüyorum bu çokluğun ©bana...

öylesine içimde ol;
ve ben alışayım aslında çok olanının yokluğun olduğuna...

haydi, çekil!

görmesin yüreğim seni...
gitsin yıldızlar penceremden...

ve ben

öleyim...

gözlerim yosun kokarken hasretten....
buz tutacakmış şehir.......içinde ısınmak için yeterince umudun var mı bilemem. dikkat et kendine bu ayazlarda üşütme.kıyımı köşemi kapattım soğuk girmesin diye içeri.donmuş ruhumu da saymazsak herşey eskisi gibi.olmadı yakarım tüm yazdıklarımı ısınırım!
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
sabırsız gündüzlerim vardı benim....açık kapılarım vardı herkes girsin içeriye diye....görsünler neler görmüş bu ruh.....sabırsız cümlelerim vardı....satır satır kaleme alınmış acılar.....mutlulukların binde bir olduğu anılar.....sabırsız hayatım var benim...hemencecik olmak isteyen düşlerim vardı...bi ben varım aslında şu hayatta bi de hep olmasını istediğim Birisi var .....gecem yok benim.....

:A: :A: Undecided
''Biri Saçmalığın sesini çıkarır kulağımın dibinde duyma der...... Biri Küsüşünün nedenini oynatır göz bebeğimde görme der....... Bu gün ruhu bedenine büyük gelenlerdenim..... Ağlarım dokunmayın''!...
Ölümden korkmuyorum artık ekisi kadar.yaşanan herşeye beklentisizce tepki verdiğim gibi olmayacak onu karşılamam.Kollarımı açıp bekliyorum artık.Belki hissettirmeden belkide büyük acılarla gelecek bana.
Geçmişte yaşadığım cehennem fiziksel bir etki bırakamamış tüm duygularımı altüst etmişti.Tanrı senin ateşe verdiğin cehenneme gülen bir yüzle gireceğim içimde korku kalmaksızın.Burda belleğimde ve yüreğimde yaşattığın cehennemden nasıl çıktıysam orda beni bekleyendende kurtulacağım.Sonsuzluğumun sonunu getirmekle tehdit etsen bile.
Eğer ki ben senden bir parçaysam benim sonum senin yokoluşun olacaktır.Herşeyi anladığını zannettiğin bu düzende birşeyi anlaman imkansız.Çünkü onu yaşaman için yalnız olmaman gerekir.Sen aşkı bilemezsin ki onu sınamaya hakkın olsun.
BEKLE BENİ SONUNU GETİRMEK İÇİN KOR HALİNE GETİRDİÄžİN YÜREÄžİMLE GELİYORUM SANA...

eRCi...
Bir zamanlar sadece kar yağdığı zaman kıştı benim için...Eğer hertaraf beyaza bürünmemişse ne kadar üşürsem üşüyeyim hala baharı yaşadığımı sanırdım.İlkokula gittiğim zmanlarda öğrenmiştim, panoda asılı olan mevsimlerden kışın renginin kar olduğunu... Hala büyüyemedim.
Yüreğime dondurucu bir soğukla geldi kış bense hala bahar sanıyorum ...
48f3a766ad.jpg
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10