:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: sizce duygusuzun en güzel kısı ve en yakısıklı erkegi kim???
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
sizce duygusuz forumun en yakısıklı erkegi ve en güzel kısı kim?? tabiki herkes güzel ve yakısıklı ama sizin gözünüzde en güzel ve yakısıklı vardır mutlakaConfusedmiley17: Confusedmiley17: :hihi
ben önce kendimi derimmm

sonrada azizz derimmm adem derimm morci derimmm derim de derimmmm işteeeee....farukta en çirkini.....
en güzeli ben:yikildim: gs li kız ve aslı da var:yikildim:
en yakısıklısı morci ve azizConfusedmiley17: bide serseri127Confusedmiley17:
en guzelı hıc suphesız kı melek06 Confusedmiley17: Confusedmiley17: bıde gs li kız

en yakısıklısı = ah be benım tabıkıde - morcıvet bıde yuzsuzyureq
Aziz iLe MesutSmileSmileSmile

Tek tanidikLarim ve gördükLerim onLar oLdugu icinWink
heyyt dagıtırım uleeyyn burayı en güzel benimBig Grin:yikildim::yikildim:
tanıdıklarımdan resimde felan gördüklerimden
en yakışıklı weya karizmatik = morcivet we aziz he bide sagopa kajMERT war nsl unuttum Big Grin
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heyyt dagıtırım uleeyyn burayı en güzel benimBig Grin:yikildim::yikildim:

aman fasla dagıtmaaaa yavaşşşşşşşşşşşş hem formda resmin varmı seniiinnn bırakta bizzz karar verelim çirkinmisinnn güselmisinnnnn :mad::mad::mad:
goshtrider Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aman fasla dagıtmaaaa yavaşşşşşşşşşşşş hem formda resmin varmı seniiinnn bırakta bizzz karar verelim çirkinmisinnn güselmisinnnnn :mad::mad::mad:

kardes resmını gömenı tavsıtye etmem ersmını görürüsen guzellıgınden sok gecırırsın kısa surelı bı dıl tutulması felan yasarsın saglıgın bozulur mazallah :yikildim: :yikildim: :yikildim:

burda melek06 dan daha guzelı yoktur emın ol buna Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
ben anlamam abiii ben ne güseller gördümmmmm eminnn ol ne dilimm tutulduuu nede göslerimmm kamaştıııı inanırsammmm güsel derimmm inanmassam çirkinn derimmm amaa herkseeesss güseldirr be abiiiii ne bileyimmm işteee eminimmm melekte güseldirrrrr.....
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17