:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sizce duygusuzun en güzel kısı ve en yakısıklı erkegi kim???
Melek06
sizce duygusuz forumun en yakısıklı erkegi ve en güzel kısı kim?? tabiki herkes güzel ve yakısıklı ama sizin gözünüzde en güzel ve yakısıklı vardır mutlakaConfusedmiley17: Confusedmiley17: :hihi
Ara
GCLRNFNS
ben önce kendimi derimmm

sonrada azizz derimmm adem derimm morci derimmm derim de derimmmm işteeeee....farukta en çirkini.....
Ara
Melek06
en güzeli ben:yikildim: gs li kız ve aslı da var:yikildim:
en yakısıklısı morci ve azizConfusedmiley17: bide serseri127Confusedmiley17:
Ara
EndLess
en guzelı hıc suphesız kı melek06 Confusedmiley17: Confusedmiley17: bıde gs li kız

en yakısıklısı = ah be benım tabıkıde - morcıvet bıde yuzsuzyureq
Ara
ÐŽeşaren
Aziz iLe MesutSmileSmileSmile

Tek tanidikLarim ve gördükLerim onLar oLdugu icinWink
Ara
Melek06
heyyt dagıtırım uleeyyn burayı en güzel benimBig Grin:yikildim::yikildim:
Ara
Rüya Güzeli
tanıdıklarımdan resimde felan gördüklerimden
en yakışıklı weya karizmatik = morcivet we aziz he bide sagopa kajMERT war nsl unuttum Big Grin
Ara
GCLRNFNS
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heyyt dagıtırım uleeyyn burayı en güzel benimBig Grin:yikildim::yikildim:

aman fasla dagıtmaaaa yavaşşşşşşşşşşşş hem formda resmin varmı seniiinnn bırakta bizzz karar verelim çirkinmisinnn güselmisinnnnn :mad::mad::mad:
Ara
EndLess
goshtrider Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aman fasla dagıtmaaaa yavaşşşşşşşşşşşş hem formda resmin varmı seniiinnn bırakta bizzz karar verelim çirkinmisinnn güselmisinnnnn :mad::mad::mad:

kardes resmını gömenı tavsıtye etmem ersmını görürüsen guzellıgınden sok gecırırsın kısa surelı bı dıl tutulması felan yasarsın saglıgın bozulur mazallah :yikildim: :yikildim: :yikildim:

burda melek06 dan daha guzelı yoktur emın ol buna Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
Ara
GCLRNFNS
ben anlamam abiii ben ne güseller gördümmmmm eminnn ol ne dilimm tutulduuu nede göslerimmm kamaştıııı inanırsammmm güsel derimmm inanmassam çirkinn derimmm amaa herkseeesss güseldirr be abiiiii ne bileyimmm işteee eminimmm melekte güseldirrrrr.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sızce burada kac kısıvar? Gulguzeliii 4 407 04-13-2022, Saat: 11:54 PM
Son Yorum: wildfang
  Tercih oyunu...(çok güzel) lover 283 4,840 04-05-2022, Saat: 06:23 AM
Son Yorum: wildfang
  Sizce AŞK nedir.? history 30 1,883 03-22-2021, Saat: 07:28 PM
Son Yorum: badelie
  Bugün yaptıgınız en güzel şey Tam1_MaynaK 1,034 21,897 10-21-2015, Saat: 11:28 AM
Son Yorum: acemhe
  Sizce en çok anlam taşıyan şarkı sözü hangisi gülay 40 3,333 03-26-2015, Saat: 12:57 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 08:57 PM