:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Saçma Düşlerim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Elin buz gibiydi.Ne kadar soguktu bakışların.Bir ulaşılmaz hayalken karşımda ,kırılmış bir cam gibiydin....

Yıkılışına saygılıyım .Uğrunda tükettiğim zamanlar senin gelecek günlere özlemin olsun.

Kırdılar değilmi?

Anlamadılar bakışlarındaki gizemi,bakmasını bilemediler değilmi. Öyle ya nerden bilecekler neyi sevdiğini,neleri düşündüğünü,hayallerini,sevginin boyutunu,bir gul yapragının senin için ne ifade ettiğini ,nerden bilecekler...
söylesen de bişey ifade etmez onlar için çünkü ruhun bende.. giremezler düşlerine....

Düzelt kendini..bakma sözlerime.Çektirdiklerin yüzünden senden intikam alacak değilim.Bunu yaparsam ne farkım kalır seni benden koparıp uzenlerden..

Hani bir şey söylemiştim hatırlarsan, Hazırlayacağın sonlarını iyi düşün sevmeye sonra hazırlan..

Kahretsin! Beni haklı çıkardın.

Sana sunacağım yaşama,senin beni seveceğinden daha bi çok uzağım.Yakınsamalarım guzel gözlerin içindir.Dost bilinmezliğinde bir aşk provasındadır artık kalbin.

OLSUN

Sıcak tut ellerini.Üşütme sana verdiğim o iklimsiz yoğunsuz,renksiz,kokusuz gülleri.

Şimdilik hoşçakal.Hayatını çıkmazlardan koru,çıkarcılardan uzak tut.

VE

Kurduğum bu düşü ve olmayan mektuplarımı unut...

Teşekürler Erci...Smile
Unutmak en doğrusu...

Güzel paylaşım. Yüreğine mutluluk...Smile