:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saçma Düşlerim
eRCi
Elin buz gibiydi.Ne kadar soguktu bakışların.Bir ulaşılmaz hayalken karşımda ,kırılmış bir cam gibiydin....

Yıkılışına saygılıyım .Uğrunda tükettiğim zamanlar senin gelecek günlere özlemin olsun.

Kırdılar değilmi?

Anlamadılar bakışlarındaki gizemi,bakmasını bilemediler değilmi. Öyle ya nerden bilecekler neyi sevdiğini,neleri düşündüğünü,hayallerini,sevginin boyutunu,bir gul yapragının senin için ne ifade ettiğini ,nerden bilecekler...
söylesen de bişey ifade etmez onlar için çünkü ruhun bende.. giremezler düşlerine....

Düzelt kendini..bakma sözlerime.Çektirdiklerin yüzünden senden intikam alacak değilim.Bunu yaparsam ne farkım kalır seni benden koparıp uzenlerden..

Hani bir şey söylemiştim hatırlarsan, Hazırlayacağın sonlarını iyi düşün sevmeye sonra hazırlan..

Kahretsin! Beni haklı çıkardın.

Sana sunacağım yaşama,senin beni seveceğinden daha bi çok uzağım.Yakınsamalarım guzel gözlerin içindir.Dost bilinmezliğinde bir aşk provasındadır artık kalbin.

OLSUN

Sıcak tut ellerini.Üşütme sana verdiğim o iklimsiz yoğunsuz,renksiz,kokusuz gülleri.

Şimdilik hoşçakal.Hayatını çıkmazlardan koru,çıkarcılardan uzak tut.

VE

Kurduğum bu düşü ve olmayan mektuplarımı unut...

MasaL_perisi
Teşekürler Erci...Smile
Unutmak en doğrusu...

Güzel paylaşım. Yüreğine mutluluk...Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Düşlerim var rüzgara ters düşen..... >As!_M€L€q< 3 307 04-08-2022, Saat: 12:07 AM
Son Yorum: wildfang
  Zanlı Yok Bu Aşkta Sevgili...Yetim Bir Çocuk Gibi Sığındığım Düşlerim Var... acemhe 0 539 10-18-2009, Saat: 04:48 PM
Son Yorum: acemhe
  Düşlerim Var, Rüzgara Ters Düşen acemhe 1 335 08-28-2009, Saat: 12:01 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  'Uğultulu Saçma .. ÐŽeşaren 1 304 08-27-2009, Saat: 09:34 PM
Son Yorum: bidely
  kaç gece uykusuz kaldı düşlerim _AL0n3_ 0 355 06-11-2009, Saat: 03:41 PM
Son Yorum: _AL0n3_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 12:17 PM