:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: m?kemmel bir yaz? (ilan-? a?k)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
?irketin insan kaynaklar? y?neticisi, i? ba?vurusuna gelen adaylara bir soru sormu?;
“Sorunun do?ru cevab? yok, verece?iniz cevap sizi tan?mam?zda etkili olacak. Karanl?k, ya?murlu bir gece, ya?mur ya??yor, f?rt?na var, g?k g?rl?yor ve siz sabaha kar?? iki sular?nda yaln?z ve ?ss?z bir yolda araba kullan?yorsunuz. Araba iki ki?ilik. Biraz ilerde otob?s dura??nda ?? ki?i bekliyor. Birincisi doktor, daha ?nce hayat?n?z? kurtarm??. ?kinci ki?i, ?ok ya?l? ve hasta. So?uktan ?lmek ?zere. ???nc?s?, a??k oldu?unuz ve bug?ne kadar s?yleme f?rsat? bulamad???n?z ki?i. Hava gittik?e k?t?le?iyor ve araban?zda sadece bir ki?iye yer var. B?yle bir durumda ne yapard?n?z?”

G?r??mecilerden baz?lar?n?n cevaplar? tahmin edebilece?iniz gibi ??yle:

A. Hasta adam? en yak?n hastaneye g?t?r?rd?m.

B. Doktor daha ?nce hayat?m? kurtard???na g?re onu al?rd?m.

C. Hasta adam tabi ki ?nemli ama, kendi gelece?im ve hayat?m i?in, a??k oldu?um ki?iyi al?rd?m.

Yine de cevap verenlerin y?zde 90 ? ya?l? adam? alaca??n? s?ylemi?. Ancak sadece bir ki?i i?e al?nm??. Al?nan ki?inin cevabi ?u;

“Arabadan inip anahtar? doktora veririm, doktor benim hayat?m? kurtard??? gibi ya?l? adam? da hastaneye yeti?tirip iyile?tirebilir, b?ylece ben de hayat?m?n a?k?yla otob?s dura??nda ba? ba?a kal?r?m, ?zerimdeki montu ve ?emsiyemi ona verir, sonra da a?k?m? ilan ederdim!”
yuh be bitanemi yorum yok helal olsun...
Yazdıklarını okutmak için güzel bi yol seçmişsin önceliklerSmile Ama bu yazı cidden okunmaya değermiş çok beğendim eline sağlık..
ya yanlış anlaşılmasın benim öle bi niyetim yok yazdığım yazı gerçekten çok güzel bakıp geçmişler ona kızdım ama herkezin kendi arzusu yazmayan yazmaz... kimseye lafımız yok ama benim istediğim güzel olmasa bile güzel değil die yazılması...
evet,akilli ve asik sahsin hali baska oluyor!super!!
bu arada beğendiğine sevindim
güselmis janım elerine salık
süpermiş be cnm paylaşımın içn tşk..
ben teşekkür ederim...
güsel w shoq akıllıca ellrine sağlık Wink
Sayfalar: 1 2