:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sadece qözLerini Ve Avucunda ''eyLüL''ü qetirSene Bana ..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
sins0.jpg

qeceLerin karanLıqına sıqındım yine .. yaLnızLıqıma eşLik eden sonsuz boşLuk oLarak niteLendirdiqim qökyüzünün sevqi ışıkLarı , usuLca özLemini sunuyor yüreqime ..
bu zaman daqarcıqında yıLdızLarın bazen qizLice qöz kırptıkLarını qörüyorum ..
sanki 'boşver aLdırma , unutursun .. ' diye teseLLi ediyorLar beni ..
unuturmuyum sence ? ..
yıLdızLarın parLakLıqında biLe senin qözLerinin ışıLtıSını qörürken , siLinirmi bu çerçeve düşüncemden ..
qüLüşün akLıma her düştüqünde , içimi kavuran yaLnızLıqı yok etmek istiyorum ..
karaLadıqım satırLara 'sen!' iLe başLamadan nokta koymayı , doqan yeni qüne senden hiçbir şey katmadan bitirmeyi öyLe istiyorum ki ..
ama oLmuyor işte , beceremiyorum ; qökyüzünün büyüLeyen maviSini , denizin daLqaLarını , seninLe süsLemeden hayaL edemiyorum ..
hem bunca qüzeLLik senin yokLuqunda bana haz verirmi sanıyorsun ..
herhanqi bir söz biLe seni hatırLatmaya yetiyorken , oLanLarı yok saymak mümkün mü ..
qerçekte yanımda yokSun .. sana haSret kaLıp qözyaşLarımı cömertçe sunduqum , yıLdızLarı kayboLmuş qeceLerin hiçbirinde yanımda oLmadın zaten ..
bu karanLık qeceLerde ben hep yaLnızım , ama ne kadar yaLnızsam , sana bir okadar yakınım nedense ..
sana oLan sevqim ; karanLıkta yanıp sönen yıLdızLar kadar çok ve en az onLar kadar ökSüzdü ,
ama bu yaLnızLıqıma raqmen leke düşürmedim sevmeLerime ..
sen uzakLarda bir yıLdız misaLi yanıp sönerken , ben hep suskun yüreqimLe seni özLedim ..
her şeye raqmen hep büyüttüm içimdeki SeN´i , her saniye qeçişinde bir okadar çoqaLdın yüreqimde ..
en acıyan yanımsa , ben seni sanki asırLardır tanıyorum ve doqduqumdan beri seninLeyim ,
ama birLikte hayaLLerimizi sandaLa koyup , hiç açıLamadık uzakLara ..
çok aqLadım , çok acı çektim be hep yaLnız kaLdım .. ama hiç kızmadım kendime , hiç iSyan etmedim ..
çünkü sevmek kutSaLdı , her ne kadar bazen acıyı yudumLamanın adreSi oLsa da ..
sen ki , benim qönLüme yakışan tertemiz bir meLekSin ..
senin de yaşadıqın karanLık qeceLerin var biLiyorum , ama yine de sana sesLeniyorum .. ;
hadi ver eLini .. uzat ne oLur .. bir kerecik de oLsa seninLe eL eLe , yürek yüreqe karanLıqı deLip ,
bize yakışan aydınLıkLara doqru uzanaLım ..
Paylaşim Için Tşk..
saoL (: ..