:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sadece qözLerini Ve Avucunda ''eyLüL''ü qetirSene Bana ..
mavi
sins0.jpg

qeceLerin karanLıqına sıqındım yine .. yaLnızLıqıma eşLik eden sonsuz boşLuk oLarak niteLendirdiqim qökyüzünün sevqi ışıkLarı , usuLca özLemini sunuyor yüreqime ..
bu zaman daqarcıqında yıLdızLarın bazen qizLice qöz kırptıkLarını qörüyorum ..
sanki 'boşver aLdırma , unutursun .. ' diye teseLLi ediyorLar beni ..
unuturmuyum sence ? ..
yıLdızLarın parLakLıqında biLe senin qözLerinin ışıLtıSını qörürken , siLinirmi bu çerçeve düşüncemden ..
qüLüşün akLıma her düştüqünde , içimi kavuran yaLnızLıqı yok etmek istiyorum ..
karaLadıqım satırLara 'sen!' iLe başLamadan nokta koymayı , doqan yeni qüne senden hiçbir şey katmadan bitirmeyi öyLe istiyorum ki ..
ama oLmuyor işte , beceremiyorum ; qökyüzünün büyüLeyen maviSini , denizin daLqaLarını , seninLe süsLemeden hayaL edemiyorum ..
hem bunca qüzeLLik senin yokLuqunda bana haz verirmi sanıyorsun ..
herhanqi bir söz biLe seni hatırLatmaya yetiyorken , oLanLarı yok saymak mümkün mü ..
qerçekte yanımda yokSun .. sana haSret kaLıp qözyaşLarımı cömertçe sunduqum , yıLdızLarı kayboLmuş qeceLerin hiçbirinde yanımda oLmadın zaten ..
bu karanLık qeceLerde ben hep yaLnızım , ama ne kadar yaLnızsam , sana bir okadar yakınım nedense ..
sana oLan sevqim ; karanLıkta yanıp sönen yıLdızLar kadar çok ve en az onLar kadar ökSüzdü ,
ama bu yaLnızLıqıma raqmen leke düşürmedim sevmeLerime ..
sen uzakLarda bir yıLdız misaLi yanıp sönerken , ben hep suskun yüreqimLe seni özLedim ..
her şeye raqmen hep büyüttüm içimdeki SeN´i , her saniye qeçişinde bir okadar çoqaLdın yüreqimde ..
en acıyan yanımsa , ben seni sanki asırLardır tanıyorum ve doqduqumdan beri seninLeyim ,
ama birLikte hayaLLerimizi sandaLa koyup , hiç açıLamadık uzakLara ..
çok aqLadım , çok acı çektim be hep yaLnız kaLdım .. ama hiç kızmadım kendime , hiç iSyan etmedim ..
çünkü sevmek kutSaLdı , her ne kadar bazen acıyı yudumLamanın adreSi oLsa da ..
sen ki , benim qönLüme yakışan tertemiz bir meLekSin ..
senin de yaşadıqın karanLık qeceLerin var biLiyorum , ama yine de sana sesLeniyorum .. ;
hadi ver eLini .. uzat ne oLur .. bir kerecik de oLsa seninLe eL eLe , yürek yüreqe karanLıqı deLip ,
bize yakışan aydınLıkLara doqru uzanaLım ..
Ara
ezoo20
Paylaşim Için Tşk..
Ara
mavi
saoL (: ..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ....::ÖyLe iÇiMDeSiN Ki..!::...(bana) PaPaTYa_PReNSeS 7 383 04-14-2022, Saat: 11:23 PM
Son Yorum: wildfang
  ---Ne Sen Bana Mecbur Oldun--- ciciKIS 5 520 04-14-2022, Saat: 05:04 PM
  Dokunmayın! Bana blue_belial 22 992 04-13-2022, Saat: 09:43 PM
  Sensin! (Bana Duydugum En Guzel Sozlerı Soyleyen Kısıye, Ufak bı hedıye) blue_belial 9 660 04-13-2022, Saat: 08:52 PM
  ...Hayat Yine Bana Yalan Söyledi... *yaKaMoZ* 8 782 04-13-2022, Saat: 12:23 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:32 PM