:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: €zbë®iM§İn
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
2vc8xz3.gif

SEN DELİ BİR YAÄžMURSUN VE BEN O DELİ YAÄžMURU BEKLEYEN BİR AVUC TOPRAK...
[b]e3a08a71e4qd2.gif[/b]

[b]DALGALARCA DALGALANDIM RUZGARCA ESTIM YUREGIMI SANA GETIRDIM SEN CAN ISTEMISSIN CANDAN DA OTE CANSIN CANIMSIN YUREGIMI SANA GETIRDIM…[/b]

seniozledim7gj5mxmt4cs8.gif

Hadi çık gel bu gece düşlerime Yıldızlar salınarak yağsın üzerimize Ay ışığı örtüp gizlesin ikimizi Sana söz olsun ki ertelerdim doğacak olan güneşi Sensiz başka günlerime

sb385fp5xl6.gif
Yastigimla uykumu basbasa biraktim,sirf seninle yanliz kalabilmek için!Bu da yetmedi kendimide bir kenara bıraktım simdi burda yanliz sen varsin!!!
KALB!M:k:
fotourunib4.jpg

bir tabbancam olsaydi eğer
kaybetmeyi sirtindan
yanlizliği kalbinden
sensizliği anlinin tam ortasindan vururdum…
Böyle Basit Bir Dünyada SEN Benim İçin Çok Özelsin....
KALBİM
:k:
Birine verilen değer uğruna feda edilebileceklerle ölçülüyorsa aç gözlerini ve etrafına bak gördüğün her şeyi feda edebilirim ama sakın aynaya bakma.........!!!!!
Diyorsun Bana Yarensiz Yaşa . Yaşarmi Bu Beden Ruh'u Olmasa..?
yearningforsalvationbyuvi3.jpg
Yanlızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, Hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, Tebessüm dudakların, hüzün ellerin, Sen ise sadece benimsin B İ T A N E Sİ !!
AMA GEL ARTIK...
Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır...

(sevgilim bu sözü çok seviyorum inan böle olmasını yürekten istiyorumm...allahım o güsel yüzünden gülücüğü eksik etmesin...canım aşkım...)
Sayfalar: 1 2 3