:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
€zbë®iM§İn
ciciKIS
2vc8xz3.gif

SEN DELİ BİR YAÄžMURSUN VE BEN O DELİ YAÄžMURU BEKLEYEN BİR AVUC TOPRAK...
Ara
ciciKIS
[b]e3a08a71e4qd2.gif[/b]

[b]DALGALARCA DALGALANDIM RUZGARCA ESTIM YUREGIMI SANA GETIRDIM SEN CAN ISTEMISSIN CANDAN DA OTE CANSIN CANIMSIN YUREGIMI SANA GETIRDIM…[/b]

Ara
ciciKIS
seniozledim7gj5mxmt4cs8.gif

Hadi çık gel bu gece düşlerime Yıldızlar salınarak yağsın üzerimize Ay ışığı örtüp gizlesin ikimizi Sana söz olsun ki ertelerdim doğacak olan güneşi Sensiz başka günlerime

Ara
ciciKIS
sb385fp5xl6.gif
Yastigimla uykumu basbasa biraktim,sirf seninle yanliz kalabilmek için!Bu da yetmedi kendimide bir kenara bıraktım simdi burda yanliz sen varsin!!!
KALB!M:k:
Ara
ciciKIS
fotourunib4.jpg

bir tabbancam olsaydi eğer
kaybetmeyi sirtindan
yanlizliği kalbinden
sensizliği anlinin tam ortasindan vururdum…
Ara
ciciKIS
Böyle Basit Bir Dünyada SEN Benim İçin Çok Özelsin....
KALBİM
:k:
Ara
ciciKIS
Birine verilen değer uğruna feda edilebileceklerle ölçülüyorsa aç gözlerini ve etrafına bak gördüğün her şeyi feda edebilirim ama sakın aynaya bakma.........!!!!!
Ara
ciciKIS
Diyorsun Bana Yarensiz Yaşa . Yaşarmi Bu Beden Ruh'u Olmasa..?
Ara
ciciKIS
yearningforsalvationbyuvi3.jpg
Yanlızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, Hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, Tebessüm dudakların, hüzün ellerin, Sen ise sadece benimsin B İ T A N E Sİ !!
AMA GEL ARTIK...
Ara
ciciKIS
Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır...

(sevgilim bu sözü çok seviyorum inan böle olmasını yürekten istiyorumm...allahım o güsel yüzünden gülücüğü eksik etmesin...canım aşkım...)
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 03:31 PM