:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Resim yapıp yollasak
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
pAiNttEN rEsİm YaPıp Yollsak we bu resimleri 1. 2. 3 .... die aralarında yarışma yapsak nasıl olur?

Firari Fırtına

İlginen kaç kişi var ? Önce onlar bir belli olsun dimi ama ...

Sevg ...
Konusu Ne Olacak ?

İLLaki Paint mi ?

Photoshop Olmaz mı ?

Smile
konularınıda artık modlar yöneticiler bilsin...
bence paint olmak zorunda herksde pohotoshop yok(bende war amaBig Grin)
hem kendi el becerinle yaparsn
Bakalım Sonuç Ne Olacak... Smile
Önce şunu söyleyim, ciddi birşey olacağını sanmıyorum, daha çok komedi türünde olur, bu olayı gerçekleştirsek... Aramızda ciddi olarak bu işi yapan kaç kişi vardır ki, 1 hadi olmadı 2 olsun...

Komik şeyler çıkar kesinlikle ortaya... Yinede biz kendi aramızda bir konuşalım, belkide olabilir...
ben pek ilgi çeken bir konu olarak görmüyorum...onun yerine gerçek amatör çektiğimiz resimleri yollasak onlar arasında seçim yapsak daha iii olmaz mı komik hüzünlü düşündüren ağlatan vb...gibi çektiğiniz resimler arasında yapsak daha iii olur bence...
İstenilen konuda yönetimin yapabileceği birşey var mı ?
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben pek ilgi çeken bir konu olarak görmüyorum...onun yerine gerçek amatör çektiğimiz resimleri yollasak onlar arasında seçim yapsak daha iii olmaz mı komik hüzünlü düşündüren ağlatan vb...gibi çektiğiniz resimler arasında yapsak daha iii olur bence...

katılıyorum mesela kategoriler dediin gibi hüzünlü komik ağlatan felan biçiminden ama genede çounluk ne diosa*?
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İstenilen konuda yönetimin yapabileceği birşey var mı ?

ewet, yapabileceği bir şey var.Bir bölüm açın ve bu bölümde işte dediğimiz şeyler filan yapılsın
Sayfalar: 1 2