:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Resim yapıp yollasak
PrinceSs
pAiNttEN rEsİm YaPıp Yollsak we bu resimleri 1. 2. 3 .... die aralarında yarışma yapsak nasıl olur?
Firari Fırtına
İlginen kaç kişi var ? Önce onlar bir belli olsun dimi ama ...

Sevg ...
ZeNiTH
Konusu Ne Olacak ?

İLLaki Paint mi ?

Photoshop Olmaz mı ?

Smile
PrinceSs
konularınıda artık modlar yöneticiler bilsin...
bence paint olmak zorunda herksde pohotoshop yok(bende war amaBig Grin)
hem kendi el becerinle yaparsn
ZeNiTH
Bakalım Sonuç Ne Olacak... Smile
MorciveT
Önce şunu söyleyim, ciddi birşey olacağını sanmıyorum, daha çok komedi türünde olur, bu olayı gerçekleştirsek... Aramızda ciddi olarak bu işi yapan kaç kişi vardır ki, 1 hadi olmadı 2 olsun...

Komik şeyler çıkar kesinlikle ortaya... Yinede biz kendi aramızda bir konuşalım, belkide olabilir...
Ara
CReATuRE
ben pek ilgi çeken bir konu olarak görmüyorum...onun yerine gerçek amatör çektiğimiz resimleri yollasak onlar arasında seçim yapsak daha iii olmaz mı komik hüzünlü düşündüren ağlatan vb...gibi çektiğiniz resimler arasında yapsak daha iii olur bence...
Leader
İstenilen konuda yönetimin yapabileceği birşey var mı ?
verruckt
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben pek ilgi çeken bir konu olarak görmüyorum...onun yerine gerçek amatör çektiğimiz resimleri yollasak onlar arasında seçim yapsak daha iii olmaz mı komik hüzünlü düşündüren ağlatan vb...gibi çektiğiniz resimler arasında yapsak daha iii olur bence...

katılıyorum mesela kategoriler dediin gibi hüzünlü komik ağlatan felan biçiminden ama genede çounluk ne diosa*?
Ara
PrinceSs
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İstenilen konuda yönetimin yapabileceği birşey var mı ?

ewet, yapabileceği bir şey var.Bir bölüm açın ve bu bölümde işte dediğimiz şeyler filan yapılsın

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  resim nasıl yüklenir CaNaT 3 539 04-08-2022, Saat: 05:00 AM
Son Yorum: wildfang
  kişisel resim nasıl ekleyebilirm yardım edin korkusuz 2 480 07-27-2007, Saat: 10:23 PM
Son Yorum: CReATuRE
  resim çalınma konusunda bi fikir djseninim 10 627 06-11-2007, Saat: 03:47 PM
Son Yorum: djseninim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:25 AM