:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Avatarın üzerine isim yazılması
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Forumlar?m?zda mesaj yazd???n?z zaman avatar?n?z?n ?zerinde isminizin yazmas?n? istiyorsan?z bunu Kontrol Panelinizden Profilinizi g?ncelleyerek yapabilirsiniz. Ayr?ca isminiz sizin profil alan?n?zda da g?z?kecektir.

Bu alanda dikkat edilmesi gereken kural,

Sadece isminizi girebilirsiniz. ?sminizin d???nda herhangi bir?ey girmek yasakt?r.

Hay?rl? olsun.
tşklerrrrr saolSmile

Firari Fırtına

Güzel iş ...Teşekkürler....
Bir kural ihlali var san?r?m. Di?er ?yelerimize ?rnek olmak bak?m?ndan ihlali d?zeltirseniz sevinirim Smile

F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?zel i? ...Te?ekk?rler....

Firari Fırtına

Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir kural ihlali var san?r?m. Di?er ?yelerimize ?rnek olmak bak?m?ndan ihlali d?zeltirseniz sevinirim Smile

Oraya ne yazmam? istiyorsun ?? Smile Ger?ek isim felan olmaz ama Smile Eeee sen s?yle ben yazay?m ...
Sadece kimlik bilgileri ile ikametgah senedi yeterli. Başka birşey değil Big Grin

Firari Fırtına

Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sadece kimlik bilgileri ile ikametgah senedi yeterli. Ba?ka bir?ey de?il Big Grin

Onlar? ben msn de sana verim Smile Burda verirsem OooOOoo ?ok ?ey olur .. En iyisi ben bi?ey yazm?yom , hatam? d?zelttim Smile

Sevg ...
Sakın yanlış anlamayın. Orayı yapmamızın amacı gerektiği durumlarda kişiye ismi ile hitap edebilmemiz için ismini görebilmemizdi. Ben sadece kimseye haksızlık olmasın diye bu şekilde konustum. Affınıza sığınırım.

Sevgiler,

Firari Fırtına

Bence doğru bir düşünce ve iyi düşünülmüş ...Lakin banim adım FIRTINA SmileSmileSmile
fırtana abi Big Grin adın yoksa yazmayada bilirsin Big Grin nasıl çözüm Big Grin
Sayfalar: 1 2