:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leader
Forumlar?m?zda mesaj yazd???n?z zaman avatar?n?z?n ?zerinde isminizin yazmas?n? istiyorsan?z bunu Kontrol Panelinizden Profilinizi g?ncelleyerek yapabilirsiniz. Ayr?ca isminiz sizin profil alan?n?zda da g?z?kecektir.

Bu alanda dikkat edilmesi gereken kural,

Sadece isminizi girebilirsiniz. ?sminizin d???nda herhangi bir?ey girmek yasakt?r.

Hay?rl? olsun.
d€n!z kısı
tşklerrrrr saolSmile
Firari Fırtına
Güzel iş ...Teşekkürler....
Leader
Bir kural ihlali var san?r?m. Di?er ?yelerimize ?rnek olmak bak?m?ndan ihlali d?zeltirseniz sevinirim Smile

F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?zel i? ...Te?ekk?rler....
Firari Fırtına
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir kural ihlali var san?r?m. Di?er ?yelerimize ?rnek olmak bak?m?ndan ihlali d?zeltirseniz sevinirim Smile

Oraya ne yazmam? istiyorsun ?? Smile Ger?ek isim felan olmaz ama Smile Eeee sen s?yle ben yazay?m ...
Leader
Sadece kimlik bilgileri ile ikametgah senedi yeterli. Başka birşey değil Big Grin
Firari Fırtına
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sadece kimlik bilgileri ile ikametgah senedi yeterli. Ba?ka bir?ey de?il Big Grin

Onlar? ben msn de sana verim Smile Burda verirsem OooOOoo ?ok ?ey olur .. En iyisi ben bi?ey yazm?yom , hatam? d?zelttim Smile

Sevg ...
Leader
Sakın yanlış anlamayın. Orayı yapmamızın amacı gerektiği durumlarda kişiye ismi ile hitap edebilmemiz için ismini görebilmemizdi. Ben sadece kimseye haksızlık olmasın diye bu şekilde konustum. Affınıza sığınırım.

Sevgiler,
Firari Fırtına
Bence doğru bir düşünce ve iyi düşünülmüş ...Lakin banim adım FIRTINA SmileSmileSmile
CariSmaBoY
fırtana abi Big Grin adın yoksa yazmayada bilirsin Big Grin nasıl çözüm Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Avatarın üzerine isim yazılması Leader 209 9,449 04-05-2022, Saat: 08:25 PM
Son Yorum: wildfang
  Avatarın üzerine resim yazılması kural ihlali YARGIÇ 10 933 04-05-2022, Saat: 07:45 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 03:24 PM