:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Radyo ....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

Firari Fırtına

Daha ?nce sunulmu? ama tekrar hat?rlatay?m dedim . Radyo sevgi forumlar? i?in ?art valla .. ?nanmassan?z bana sorun . ?yle g?zel cevaplar verrimki size valla hemen dayanamay?p radyoyu kurars?n?z Smile

?neri ve istek dikkate al?n?rsa sevinirim ...

Sevg ...
Öneri ve istek dikkate alınıyor da bu konu ile ilgili maddi durum ve vakit malesef yok.

Onun için askıya almak zorundayız.

Sevgiler,
bilemem kı

Firari Fırtına

Hımmmm ...

Maddiyat ve vakit olan birileri bu işe gönül verirse , Evet dermisiniz ....??

Sevg ...
Kısmet derim. Herşey hayırlı ise olsun.

Firari Fırtına

Aynı fikirdeyiz ... Tşk...
Evet Bu Radyoyu Ben Kurucam Tolga Big?n Gelicem Yan?na Kafan? Yicem Sende Kurmak Zorunda Kal?canBig Grin
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet Bu Radyoyu Ben Kurucam Tolga Big?n Gelicem Yan?na Kafan? Yicem Sende Kurmak Zorunda Kal?canBig Grin

Sen Sus la ali Big Grin ii ki 3 y?l djlik yapt?n Big Grin zaman?nda benimde kafam? yedin Radyo die Big Grin Kurdukta noldu Big Grin ?yeleri ka??rd?n olm Tongue aman aliye dikkat edin Big Grin o dj olursa ben buray? sat?n al?p gene dj yapmam onu Tongue

Neyse ?aka bi yana radyo olsa ii olur Smile haz?r asker dj var bu forumda Big Grin
Haz?r ASker Dj Evet Az Kald? Gidicem Askere Gitmeden ?nce Bi Dj OlimBig GrinBig Grin
hımm askerlik bence arkadaslar cok haklısınız bu sıtede radyo ve dj bulunması lazım uyeler daha cok gelir hemde arkadas oluruz daha fazla herneyse asker kardeşimize hayırlı teskereler dıleriz şimdilik bu kadar bu arada ben tatilden geri dönuyom acil bır olay olmustur bu yuzden yarıda kesmek zorundayım
Sayfalar: 1 2