:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radyo ....
Firari Fırtına
Daha ?nce sunulmu? ama tekrar hat?rlatay?m dedim . Radyo sevgi forumlar? i?in ?art valla .. ?nanmassan?z bana sorun . ?yle g?zel cevaplar verrimki size valla hemen dayanamay?p radyoyu kurars?n?z Smile

?neri ve istek dikkate al?n?rsa sevinirim ...

Sevg ...
Leader
Öneri ve istek dikkate alınıyor da bu konu ile ilgili maddi durum ve vakit malesef yok.

Onun için askıya almak zorundayız.

Sevgiler,
fatosh_
bilemem kı
Ara
Firari Fırtına
Hımmmm ...

Maddiyat ve vakit olan birileri bu işe gönül verirse , Evet dermisiniz ....??

Sevg ...
Leader
Kısmet derim. Herşey hayırlı ise olsun.
Firari Fırtına
Aynı fikirdeyiz ... Tşk...
AdAmIn1i
Evet Bu Radyoyu Ben Kurucam Tolga Big?n Gelicem Yan?na Kafan? Yicem Sende Kurmak Zorunda Kal?canBig Grin
Ara
w00w
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet Bu Radyoyu Ben Kurucam Tolga Big?n Gelicem Yan?na Kafan? Yicem Sende Kurmak Zorunda Kal?canBig Grin

Sen Sus la ali Big Grin ii ki 3 y?l djlik yapt?n Big Grin zaman?nda benimde kafam? yedin Radyo die Big Grin Kurdukta noldu Big Grin ?yeleri ka??rd?n olm Tongue aman aliye dikkat edin Big Grin o dj olursa ben buray? sat?n al?p gene dj yapmam onu Tongue

Neyse ?aka bi yana radyo olsa ii olur Smile haz?r asker dj var bu forumda Big Grin
Ara
AdAmIn1i
Haz?r ASker Dj Evet Az Kald? Gidicem Askere Gitmeden ?nce Bi Dj OlimBig GrinBig Grin
Ara
busemm
hımm askerlik bence arkadaslar cok haklısınız bu sıtede radyo ve dj bulunması lazım uyeler daha cok gelir hemde arkadas oluruz daha fazla herneyse asker kardeşimize hayırlı teskereler dıleriz şimdilik bu kadar bu arada ben tatilden geri dönuyom acil bır olay olmustur bu yuzden yarıda kesmek zorundayım
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 05:17 AM