:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gidiyorum!! Sevgim Sana Emanetimdir
eRCi
248ozelcv6.gif
Gidiyorum, ka? gitme karar? al???mdan sonra.. ka? kere gitmek i?in koyuldum yola. Yol hep d?nd? yeniden sana, sanki bir ?emberin ?st?ne kurulmu? gibi. Ba?lang?? nas?l sendeyse sonda hep sendeydi. Son hep sendin.

Ba?lang?c?m olman? istemi?tim, son sen olmamal?yd?n. E?er sen son isen t?kenirdim, t?kenmek istemiyordum. T?ketmek de?ildi amac?m. Ba?lang?c? sende olan sevgimin sonu senden ?rak olmal?yd?. Ben sende ya?ad???m her ?eyi sende b?rak?p koyulmal?yd?m yola, ben sendeki beni al?p ??kmal?yd?m ?????n rehberli?indeki yoluma.

Sen ka???lar?m?n de?il ya?anm??l???m?z?n meyvesi olmal?yd?n, ?eftali gibi. ?efkate dayal?,bir ?ef ?nderli?inde.

Ben sevmenin de?il ?efkatin varoldu?u ili?kilere dayam??t?m s?rt?m?. Ba??m?n g??se dayand???, sa?lar?m?n ok?and???, uyumaya ba?lad???mda tokalar?m?n ??kar?ld??? ?efkate y?nelik payla??m? ya?amaya al??m??t?m. Sevmenin ac?s? alt?nda ya?amaktansa ?efkatin kollar?nda huzuru bulman?n fanati?iydim. kolayd? bu t?r ili?kiler, kolayd? sevi?irken beyinsel de?il bedensel doygunlu?a ula?mak.

Sonra, i?te ka? yoldan sonra sen ??kt?n kar??ma... Biri ??kt? “sev” dedi, sonuna ekler ekledi(n)(m). Sevmenin ve sevilmenin h?r??nl???n? katt?n ruhuma. H?zn? tatt?rd???n damak tad?ma, ac?y? bulad?n. I??ldayan bak??lar?m seni izledi. Sesim sesinden, bedenim bedeninden, ruhum ruhundan, akl?m akl?ndan haz al?r oldu. ??rp?nd?k?a sana sapland?m ?amurunda. Dalgalarda sana sar?ld?m sahil diye. ?ak?la att???m her ad?mda can?m?n ac?mas?na ald?rmaks?z?n sana ko?turdum, merhemim olursun diye. Kald?r?lan kadehlerde seni i?tim, t?tt?r?len sigarada seni i?ime ?ektim. G?n geldi nefretim, g?n geldi sevdam oldun. Bir g?n geldi, sen ben oldun...

??te o zaman g?sterdi kendini ka?ma i?g?d?m. Ad?na “gitmek” dedim. kesinlikle gidiyorum , dedim. Ve yola koyuldum, nefes alabilmek i?in. Beni sende b?rakamazd?m bu sefer. Yolum sana d?nemezdi. Rotay? ?izdim karakalemimle, saman ka??da. Yolum engebeli ama d?n??? olmayacak ?ekilde uzand? ?n?mde.Beni senden teslim ald?m.seni seninle b?rakt?m, Okunmu? sularda ar?nd?m, t?ts?n?n duman?n? solukland?m. ??plakl???m?z? kazand?m, kazand?rd?m sana.

Bakt?m ki aram?zda h?rsla, inatla duran sevgi hi?bir ?ekilde k?p?rdam?yor. K?p?rdamaman?n ?tesinde ne senden nede benden elini ?ekmiyor. Beni senden al?rken sevgiyi ??r??plak salm???z aram?za, g?rd?m. Ba?kalar?ndan derledi?im ?efkatin kollar?nda tuttu?um sevgi(n)(m)in g?c?n? unutmaya ?al???rken, ?rma??n sesi getirdi kendime beni. Sevgiyi ta??yamazd? bu y?rek ka? yol sonraya kadar. B?rak diyordu, ?rmak, Sevgin senden uzakta de?ere kavu?aca?? yerde kals?n.

Sevgiyi yan?mda ta??man?n beni sorumluluk alt?na alaca??n?, d???nm??t?m, anbean. Giderken sana bir hediye verdim, y?re?im kanat ??rparken. Sevginin benden uzak olaca?? yeni yollara att?m kendimi...Sonra ilk ve son olarak arad?m yolumun ?st?nde ki telefondan seni...

Senden ald???m beni, bende unuttu?un seni anlatt?m k?s?lm?? sesimle...Ve sana veda ederken, s???nd???m bencillikte seni sorumlulukla ba? ba?a b?rakt?m...

“Sevgim Sana Emanetimdir....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bu defa ben gidiyorum!!! ÇiLeK 6 360 04-14-2022, Saat: 02:27 PM
Son Yorum: wildfang
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 406 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 457 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 332 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 732 04-13-2022, Saat: 02:38 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 10:04 PM