:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Utanc?m De?iLdi...
eRCi
5871picture1lb0.jpg
Kangren olan bir kolun iyle?ebilme ihtimalini d???nmeden keser kurtulursun. Mant?kl? olan budur, olas?l?klara yer yoktur.

Saks?s?nda kurumaya y?z tutmu? bir ?i?e?i ye?ertebilme u?ra??.Tamamen kurudu?unu g?rene kadar sulamaya devam edersin.

Bir aydan daha az ?mr? kalm?? yak?n?n? d???n, ne sevgini eksik edersin ne deya?atabilme m?cadeleni.

Daha ?nce g?z ya?lar??na bo?uldu?un bir filmin tekrar?nda mutlu sonla bitebilme olas?l???n? umut etmek…

Siz, mutlulu?unuzun ?zerine her an karabulutlar ??kece?ini bile bile, mutlu olabilme sava??n?n anlams?zl??? ile ac? sonu bekleyerek ya?amak nedemek bilirmisiniz? Ne garip de?il mi? sonu belli bir hikayeyi mutlu sonla niyetlendirebilme ?abas?.

Uzun s?rmeyece?ini biliyordum, Bu derece k?sa s?rmesi ise yeri ?oktan rezerve edilmi? ac?lar?m? katl?yordu. Neyi bekliyordu ki! t?m ger?ekleri y?z?me hark?rmak i?in. Yava? yava? m? b?rakmal?yd? insan sevgilisini, al??t?ra al??t?ra m? zerk etmeliydi ayr?l?y? y?re?ine?

Ben hi? terketmedim ki! Acemisiyim kahpe firarlar?n Ve ustas? yar?m yamalak a?k k?r?nt?lar?n?n.

Telefondaki s?cak, sevecen ses tonu de?i?mi? so?uk r?zgarlar estiyordu i?imde. ?zerime d??en karlara inat a??p ba?r?m? y?r?d?mde, hi? irkilmedim b?ylesine. Sonraki her g?r??memizde, “Biliyorum sevmiyorsun art?k beni” diyebilmeyi ?ok istesemde bu ama?s?z sava??n galibi olabilme umudu dilimi d???mledi.

Uzaklarda seni sevmedi?ini bildi?in bir sevgilinin, s?cakm???n? yitirmi? sesisle yetinebilme onursuzlu?u.

Utanc?m de?ildi beni b?ylesine h?rpalayan, ayn? ac?lar? ya?ama korkusu. Bir telefon g?r??mesinin ard?ndan ald?r?? etmeden ya?an ya?mura, an?lar?ma i?leyen her yere iz d???rerek otagara kadar y?r?d???m o gece nas?lda cesaretlenmi?ti y?re?im, ?a??rm??t?m kendime. G?revli k?za yakla??p; Antalyaya bir bilet istedi?imi s?yledi?imde kafas?n? kald?rmadan yok diyerek yan?t veri?i, Sonra g?zlerinin y?z?me de?i?i; “ama bir saniye bekleyin san?r?m bir yer ay?rt?r?lm?? fakat al?nmam?? size verebilirim” diyerek c?mlesini bitiri?i.

?ok mu belli oluyordu y?z?mdeki acizlik, okunabiliyormuydu bir bak??la. Utanc?m de?ildi beni b?ylesine h?rpalayan, ayn? ac?lar? ya?ama korkusu.

Otob?s, a??r a??r terkederken otgar?, ard?mdan el sallamas?n? beklemiyordum g?revli k?z?n, zaten sallamad?. Sabah?n k?r saatlerinde indi?imde Antalyaya, beni sevgilimin kar??lamas?n? istiyordum ama kar??lamad?. ??te o an anlad?m, her ?ey insan?n istedi?i gibi olmuyor ve titretiyor bedenimi Antalya n?n serin, sabah yeli.

Kap? a??ld?, kar??s?nda beni g?r?nce ?a??rd? ama sevinmedi?i her halinen belliydi. Sevinmesini beklerdim o ?ok ?a??rd?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 09:29 PM