:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K?y ?orbasi.........
>As!_M€L€q<
rija ederimm bajımm bunu kusenimin elinden temislikten başka bişe gelmes bi temisliği güsel yapar....oda tertemiss resmen dezenfekte edio nese bu kusen yemek yapma maharetiiiiiiiiiii ( 0 )
aha böle hehehehehe
*TATLI BELA*
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BAJIM PAYLA?IM ???N T?KLER . KIS OLMASAM ALIRDIM BE A NEYEN EVDE KALACAK MI? K?NE ...Smile

h?m anlamad?m can?m....
sulti ?ok konu?ma....k?z?m daha ya??m k??k benim evlenmek i?in sen kendine bak....Confusedmiley4:
speedy_girl
KISLAR KAÇ YAŞINDASINIZ ? YA EVLİLİK BÜYÜK SORUMLULUK ŞİMDİDEN ÜSTLENEBİLECEK MİSİNİZ ? Smile
Ara
>As!_M€L€q<
Bajim Kusen 21 Ben 19 Yasdindayim Hehe..kis Bu Arada Ne EFLİLİĞİ Saka Yapios Hehe
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hım anlamadım canım....
sulti çok konuşma....kızım daha yaşım kçük benim evlenmek için sen kendine bak....Confusedmiley4:
BAJIM 21 YASINDASIN SENN YASINDAKİLERİNN 2 Cİ COCUGU OLDU HEHEHEHEHE:yikildim: HALAMA KALSA HEMN EFLENDİRCEK SENİ HEHEH
*TATLI BELA*
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BAJIM 21 YASINDASIN SENN YASINDAK?LER?NN 2 C? COCUGU OLDU HEHEHEHEHE:yikildim: HALAMA KALSA HEMN EFLEND?RCEK SEN? HEHEH

k?z?m bak beni sinir etme.......yolacam seni......:yikildim:
yeter art?k.........
evde kalm?? birine benzemiyom neyse buras? sohbet b?l?m? gibi oldu kapatal?m konuyu.......Wink
>As!_M€L€q<
Kapatalim Barİ Efde KalmiŞ Kusennn
*TATLI BELA*
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kapatalim Bar? Efde Kalmi? Kusennn

k?z?m sen yak?nda g?r?rs?n....Big Grin
kim evde kalm??......:yikildim:
>As!_M€L€q<
gÖrÜrÜs Bajim GÖrÜrÜs...heheh

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kremali Mantar ?orbasi... *TATLI BELA* 11 816 04-06-2022, Saat: 08:34 PM
Son Yorum: wildfang