:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendimden NeFReT ediyorum !
PunisheR
Ger?ekten seviyorum..ve ger?ekten sevildi?imi de ?ok ii biliyorum..

ama mutlu diilim..s?rekli sallanan bi ili?ki benimki..?stelik bu sallant?n?n sebebi ne tek ba??na benim..ne de tek ba??na o..ama olmuyo i?te !

Ne ona olan sevgimi ya?ayabiliyorum istedi?im gibi,ne de duygular?m? bast?r?p vazge?ebiliyorum..

ve bu y?zden O'nu ?ok sevmeme ra?men onu da mutsuz ediorum..

bi damla g?zya?? y?z?nden d?nyay? y?kmaya kalkaca??m ki?i h?ng?r h?ng?r a?l?yo..hem de benim y?z?mden..

Yok olas?m gelio bu d?nyadan..??nk? ;

BeN Kendimden NeFReT ediyorum !
Ara
AdAmIn1i
Özcan Sen Mantığına Güvendiğim İnsanlardansın Sıkma Canını Bi Yol Bulunur Elbet. Neyse Birazdan Geldiğinde Konuşuruz.
Ara
in_love_girl
aSk bir mucizedir...
baSlarken eLLerini ıSıtıR,imkanSızLıkLar aRaya qirince yine aynı eLLer kuRuLar qözLeri..
eqer peS edeRsen cözüLmez düqümLer.. takıLıp kaLırSın..
Ara
jackal beyi
kendinden neferet etme güzel kardeşim benim kim olduğumu merak edenler yarğıca sorsun ben jackal beyiyim yani yargıcın kuzeni
Ara
p£r!k!z!
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gerçekten seviyorum..ve gerçekten sevildiğimi de çok ii biliyorum..

ama mutlu diilim..sürekli sallanan bi ilişki benimki..üstelik bu sallantının sebebi ne tek başına benim..ne de tek başına o..ama olmuyo işte !

Ne ona olan sevgimi yaşayabiliyorum istediğim gibi,ne de duygularımı bastırıp vazgeçebiliyorum..

ve bu yüzden O'nu çok sevmeme rağmen onu da mutsuz ediorum..

bi damla gözyaşı yüzünden dünyayı yıkmaya kalkacağım kişi hüngür hüngür ağlıyo..hem de benim yüzümden..

Yok olasım gelio bu dünyadan..Çünkü ;

BeN Kendimden NeFReT ediyorum !

özcan bu yazdıkların çok güzel kendini biliorssun bu daha da guzel ve emin ol bende senin bu yazdıklarını yaşıyorum..BENDE KENDİMDEN NEFRET EDİYORUM VE DE HAYATTAN AMA BİR İE YARAMIYOR bende yazı koymuştum buraya hatta ben senden beterim =(( http://www.duygusuz.com/forum/showthread.php?t=10296
ama umarım sen düzelirsin.. kendini toparlaman lazım sen hayata lazımsın..
sen iileri hakkediyorsun..mutlu olmayı da ..üzülmeyi ise asla.. kardeşim kendini toparla kendine ve sevdiğine dikkat et.. üzülme olur mu kardeşim üzülme ne olur.. =''''(
Ara
ROSE
NE KADAR SEVSEKTE B?Z? ES?R ALAN B? NOKTA HEP VAR ..SEN ???N? VE Y?RE??N? HEP TEM?Z SAKLA ARKADA?IM..B?ZE SORMUYOR K? A?K YADA SEVG? GEL?RKEN B?Z ONA GELME D?YEL?M..ACISIYLA YA?ATIYOR B?Z? ..AMA B?Z?M BUNA YEN?LMEM?Z M? LAZIM ..HAYIR ?ZCAN HAYIR..KEND?NDEN NEFRET ETME HER NE OLURSA OLSUN..
D?LER?M HER?EY G?NL?NE G?RE OLUR..DAR SEVG? SOKAKLARI B?R G?N GEN??LER EM?N OL...
ENGEL OLAB?L?SEYD?K KE?KE AKAN G?ZYA?LARINA AMA OLMUYOR ??TE...

Ara
>As!_M€L€q<
engelleri aşmadan nereye varabilirsin ki özcannn herşey bu dikenli yolları geçince düselcekk umarım mutlu olursun kendinden nefret etme arkadaşım........
w00w
Özcan'ım kardeşim...

Takma kafana hayat bu...

Okudum ve üzüldüm kardeşim. Neden ? Çünkü yanında değilim şu an. Belki konuşmaya ihtiyacın olurdu benimle. Belki bir faydası olurdu...

Bu arada biraz önce seninkiyle konuştum. Neler olduğunu öğrendim... Aranız tekrar düzelmiş sevindim...

Mcx kardeşim... Seviyorum seni Wink
Ara
PunisheR
hepinize ayrı ayrı tşk ediyorum arkadaşlar ilginiz için..sağolun..

ewt ibo burda olsan ii olurdu belki ama biz hem yan yanayız kardeşim..uzakta da olsan yanımda oldugunu bilmek yetiyo bana..eyw Wink
Ara
w00w
Kardeşimsin mcx...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  nefret edilecek kadar vars?n?z bilgeis 4 650 04-07-2022, Saat: 02:02 PM
Son Yorum: wildfang
  ::nefret ediyorum sizden:: bilgeis 4 610 04-07-2022, Saat: 06:32 AM
  te?ekk?r ediyorum..... bilgeis 13 1,140 04-05-2022, Saat: 03:35 AM