:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LiMMoNLu KeeeK
ѕqρα кJмя
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dal ablam dal ama bogulmayas?n ii y?zme bilin demi:d yook yoksa ben bal?k gibi y?zebiliom Big Grin dipden ??karmak i?in haz?rda bekleyem Big Grin :p

merak edme bi daLcam ?kcam bouLmam Big GrinBig Grin
Ara
w00w
Limon demeyin a?z?m sulan?yo... Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
p£r!k!z!
osdemisco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eheheBig Grin komik bi oalym?? ama Big Grin bence ?ocuk olay? yuttu aya??na yat?p arkada??n? kand?rmak isterken arkada?? ger?ek anlam??da olabilir Confusedmiley29:
benimki bi varsay?m Big GrinBig Grin

efet ?ok g?lm??t?m yaf =))) Big Grin Big Grin Big Grin o sahsiyat ?ld?rm??t? bizi demi :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
yok yaff yuutttu ayag?na yatmam?? bence hi?de ?le deildi falla :yikildim: :yikildim: :yikildim: Confusedmiley36: Confusedmiley36: ikisinide tan?om eii Confusedmiley36:
sen varsay?m yap zaten =)))
Ara
p£r!k!z!
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:merak edme bi daLcam ?kcam bouLmam Big GrinBig Grin

eii buna sevindim yormaazs?n beniBig Grin
Ara
p£r!k!z!
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Limon demeyin a?z?m sulan?yo... Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

eii demeyiz o zaman Big Grin limooonnn
Ara
w00w
Uyuz aşkım benem Big Grin
Ara
hulleci
hikayen güzelmişBig Grin benimde bi arkadaşım var böle aq su düşük onun hikayelerini anlatsam sitenin ömrü yetmezBig GrinBig Grin.nese paylaşım için tşk...
Ara
p£r!k!z!
bende tşkr ederim hulleci koy da güleriz yaf Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:51 AM