:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ac?y? Sevda Sand?m.., biras uzun ama ... :)
eRCi
Yaln?? yollarda y?r?mekten, y?r?y?p de bir menzile erememekten yoruldum.Hep mi kanacak bu y?rek,hep mi kanayacak? DinmiyOr s?z?m,kapanm?yor yaralar?m.Ne haLimden anLayan var ne de bir yOLda??m.Yaln?Z?m.......YaLn?zL?k en kara geCeden daha kara.A?k ad?na ne varsa hepsi terk edip gitmi? beni.?ylece umutsuz,?aresiz,Sessiz kaLm???m.BEn aC?y? Sevda Sanm???m.....

Hi? b?yLe olaca??m? d???nmezdim oysa...Bitmez san?rd?m,t?kenmez bilirdim, ''GiTMEZ'' derdim...GiTTi!! Giderken geride bir enkaz b?rakaca??n? bile bile gitti.Ne kald? ?imdi bana ac?dan ba?ka? susmaktan ve ac?y? ya?amaktan ba?ka ne gelir elimden?

''her a?k biter'' derler ama b?yle y?k?C?,b?yle yak?C? olmas? gerekmiyor ki biti?lerin....Hem benim A?KIM bitmedi,Bitmeyecek deee....Daha hi?bir?ey ya?amadan, hayat? payla?madan nas?l bitsin? bu y?rek onun i?in atmaya devam ederken nas?l t?kenSin?

Y?re?im bir firara daha tan?kl?k etti i?te...Hep h?z?nle hat?rlanacak d?nLer,Nas?l ge?ece?i me?hul bug?nler ve gelmeyecek yar?nlar? ya?aman?n zaman? ?imdi. ''ondan bana ne kald?'' diye d???n?yorum da akl?ma yalanlardan ba?ka hi?bir?ey gelmiyOr. O mu daha ?ok uStayd? yoksa ben mi ?Ok saft?m anlayam?yorum.Hi?bir soruya yan?t bulam?yorum.aL i?te, yine a?l?yorum.Kelimeleri durdurmay? ??rendimde birtek g?zya?lar?ma s?z ge?iremiyorum.

Ben hayata ve a?ka kar?? ?zerime d??en her?eyi hakk?yla yerine getirirken b?yle aC? ?ekmek reva m???? ya da ger?ek hayat ba?ka bir boyutta bu g?rd???m r?ya m?? Gitti yerden d?nse ''Hata Yapm???m'' dese,sevdi?ini s?yLese Ge?er mi kalp a?r?s?? Diner mi a?k ac?s?? Korkuyorum aC?ya al??maktan,kOrkuyorum her ac?y? seVDa sanmaktan...

?imdi b?ylesine zay?fken,b?ylesine k?r?lm??ken yine yaln?? bir yOLa sapar?m ben.Y?re?imin s?z?s?n? dindirecek diye yaLn?? kollara sar?l?r?m.sOnra yine gelsin h?z?n,gelsin ac?.Oysa a??m ben saf sevdalara,yalanlara bula?mam?? a?klara,iHaneTLerle an?lmayan insanlara.A??m hi? bir?ey beklemeden sevenlere,kaLp g?z?yle g?rebilenlere.....Madem a?k?m bu kadar korkutuyor herkesi,madem sevdam?n b?y?kL???n? g?r?p ka??yorlar,?yLeyse ne ismim Ne cismim kals?n geride.SavruLup gideyim tOz bulutlar?yla hi?kimsenin eri?emeyece?i tOprakLara.Yeter ki aC?s?z ya?anS?n SeVDa!!!!!!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevda Yitirilmiş Bir Cümledir Şair'in LuGaTında... €BeRimSin 1 509 04-12-2022, Saat: 01:46 AM
Son Yorum: wildfang
  ..:: B!R Sevda MasaLı ::.. €BeRimSin 7 458 04-09-2022, Saat: 11:52 PM
  Gözlerine Sakladım Sevda Cennetini... ROSE 3 465 04-09-2022, Saat: 02:24 PM
  Sevda kuracak bu hikayenin son cümlesini... ROSE 9 345 04-08-2022, Saat: 11:03 AM
  Bu Mu Sevda (sahibine) eRCi 20 1,333 04-08-2022, Saat: 09:09 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 12:24 AM