:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gidi?im neyi de?i?tirecek bilmiyorum, ama gidiyorum...
eRCi
Gidi?im neyi de?i?tirecek bilmiyorum, ama gidiyorum...

y?re?imde s?ylenmemi? s?zlerin ac?s?, ellerimde ellerini tutamam?? olman?n s?z?s? gidiyorum...

bo?az?m? d???m d???m eden bir c?mle ?imdi "seni seviyorum!"s?ylenmedik?e nefes almam? engelleyen, kula??na ula?mad?k?a anlam?n? yitiren bir c?mle ?imdi... "seni seviyorum!"

i?imde "seni seviyorum"un s?ylenmemi? ac?s? gidiyorum....

yaz ya?murlar? d?k?l?yor yollar?ma. tenindeki yaz kokusu benimle geliyor. ben seni al?p yan?ma sensizli?e gidiyorum. tenimde yoklu?unun so?u?u dilimde s?ylenmemi? bir "seni seviyorum" gidiyorum...

kendimi sakin bir sahil kasabas?na atmak ?are sanki. ke?kelerin k?y?s?nda bir baraka bulsam... demirlesem y?re?imi... tuzlu kumlara versem s?rt?m?... yaralar?ma bassam denizin tuzunu... ac?tsam kanatsam... kanayan, ac?yan hep bir "seni seviyorum" c?mlesi...

i?imde bir yanarda? var bilmiyorsun. patlamaya haz?r volkanlar sakl?yorum. lavlar b?y?t?yorum yoklukta... t?m bu havai fi?ek g?sterisini harekete ge?irecek ?ey ise bir "seni seviyorum" c?mlesi...

yollar?n karanl??? daha ?ok keskinle?tiriyor i?imdeki s?z?y?. "seni seviyorum" c?mlesi bilendik?e bileniyor pasl? bir b??ak gibi. bo?az?mda d???m d???m kald?k?a daha da ac?t?yor can?m?... kanat?yor i?imi. y?re?ime kadar s?z?yor kan?m. kan doluyorum... g?zlerimle t?m kan? a?l?yorum...

"seni seviyorum" bir s?ylenmemi? s?z dilimde..."seni seviyorum"lar?m? al?p gidiyorum bu ?ehirden. ka?amak bak??lar at?yorum dikiz aynamdan.

ya?mur diniyor yollarda. ama hala damlalar d?n?yor g?zlerimin ?n?nde... ya?mur de?il g?zya?? damlalar?... ?slan?yor "seni seviyorum"lar. ?sland?k?a daha da a??rla??yorlar... a??rla?t?k?a y?re?ime daha fazla bir a?r? saplan?yor.

gidiyorum... a?lamakl? bir "seni seviyorum!" b?rak?p bu ?ehirde, gidiyorum...

(s?ylenmemi? s?zler kadar i? ac?tan bir ?ey yoktur bu d?nyada.
s?ylenmemi? s?zler mezarl???na g?m?p sevdam? gidiyorum bu ?ehirden...
a?lama sevdam. toprak so?uk, toprak karanl?k olsa da yeniden do?aca??n g?n de vard?r elbet kaderinde... aln?na kaz?nm?? bir isim vard?r... do?aca??n g?ne kadar ben, gidiyorum...)

sen gidince so?uyor yatak... gece uzuyor... sensiz ge?en geceler beni ihtiyar ediyor... hani gitmesen diyorum... "hani gitmesem diyorum!"

senin her gidi?inde s?rg?n oluyorum ben... en k?t?s? asl?nda gitmeden s?rg?n olmak... etimi ac?t?yor b?yle s?rg?n ya?amak...
"hani gitmesek diyorum!..."

>As!_M€L€q<
süperrrrrrrrrrrr yafff yüreğine sağlık kardeşşşşşşşşşşşşş
eRCi
saol Confusedmiley12: te?ekk?r

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bu defa ben gidiyorum!!! ÇiLeK 6 358 04-14-2022, Saat: 02:27 PM
Son Yorum: wildfang
  Yüreğin Ben Gidiyorum Dese Ne Dersin? buon_fortuna 4 404 04-13-2022, Saat: 08:07 AM
  **Neyi arıyorsan sen, O'sundur** MasaL_perisi 15 559 04-13-2022, Saat: 02:37 AM
  Ben Artik Gidiyorum!! ÇiLeK 6 341 04-11-2022, Saat: 10:13 AM
  **İşte Gidiyorum** MasaL_perisi 7 460 04-10-2022, Saat: 03:34 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 12:11 AM