:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Gece Zor Geliyor Yalnızlık * Candan Ünal
acemhe
Bazen sıcak bir el uzanır, hiçbir sebep yokken, mesela yan yana film izlerken, kavrayıverir avucunda ellerini, bir anda güçlenirsin! Sevildiğini hissetmek güçlendirir adamı, ruhunu beslersin.

Ne basit şeyler değerli oluyor bazen. Hastayken gelen bir tas çorba, soğuk havada paylaşılan iki fincan kahve, zor anda sırtını sıvazlayan bir el, rüyadan korkarak uyandığında sarılan bir kol….

Hayat, o küçük ve sıradan şeylerle değerleniyor. Markete girerken yanından geçenin “günaydın” deyip gülümsemesi kadar günü aydın yapan kaç şey var?

Sevdiğin insandan gelen beklenmedik saat mesajı ve içindeki o küçük gülümseme… Hepsi, değerli olduğunu, sevildiğini, önemsendiğini hissettiriyor, öyle değil mi?

Sevmek üstüne sayfalar dolusu yazabilirim çünkü en iyi o dersi öğrendim. Tüm sınavları başarıyla geçebilirim. Sevilmek konusunda zayıf tecrübem fakat ona da empati kurabilirim.

Kendine yetmen de havada kalıyor işte bazen, bu gece olduğu gibi, yalnızlık vuruyor insanı. İnsan yalnız yaşasın diye yaratılmamış ki; bu yalnızlık dediğin temelliyse, doğaya aykırı…

Belki de tamamen bu yüzden, bu gece zor geliyor yalnızlık. O çok sevdiğim kahve bile midemde tuhaf bir hal yarattı, okuduğum kitabın aynı sayfasında dönüyor gözlerim saatlerdir ve hiçbir söz içimde yer etmiyor, sanki aklım da gece gibi karanlık.

Şimdi gel de aşkı özleme… Gel de şu manzaraya bakıp sevdiğine sarılmadan otur bakalım bu saatte…

Bu gece her zamankinden daha koyu yalnızlık… Siz onun 3 heceden oluştuğuna bakmayın, bazı gecelerde üç bin ton çeker kalplerde yalnızlık….

Candan Ünal
"Ben senin devamın olmak istiyorum"...
Ara
onaç
çok guzelmis 10 numara olmuşBlush
Ara
acemhe
Tesekkur ederim onaç...
"Ben senin devamın olmak istiyorum"...
Ara
onaç
ben tesekkur ederim Blush
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hiçbir rüyada sana rastlamıyorum * Candan Ünal acemhe 2 1,630 04-14-2021, Saat: 02:22 AM
Son Yorum: badelie
  Kimi Bekliyorum? * Candan Ünal acemhe 7 2,003 06-20-2016, Saat: 10:30 AM
Son Yorum: acemhe
  Topal Savcı Ünal Arık'ın Rezilliği - Ayşe Arık Şžiranlı@ 0 579 06-20-2016, Saat: 09:53 AM
Son Yorum: Şžiranlı@
  Öleceğim Diye Korkudan Altıma Kaçırıyorum - Ünal Arık Şžiranlı@ 1 1,176 06-20-2016, Saat: 09:52 AM
  Bizim Ailede Ossurmak Ayıp Değil - Emekli Topal Savcı Ünal Arık Şžiranlı@ 0 553 06-20-2016, Saat: 09:51 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 12:28 PM