:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dostlu?un Ger?ek Y?z?......
>As!_M€L€q<
dostluk.jpg Bir zamanlar ?yle sanki bir bostaydim ki
hergelen sanki benim y?z?me t?k?r?yordu babam
bile beni istemiyordu...
Okul zamaniydi okula baslamistim lise1'e baslamistim artik okula gidiyordum ama yine sorunlarin ardi arkasi kesilmiyordu derslerim zayifti bana sanki hamal muamelesi g?steriyordu ozamanlari birde oto galerisi a?mistik sanki okumuyordum da orada herg?n essek gibi ?alisiyordum ama nekadar da orada is yapsam yine benim yaptimi g?rmezler sanki baskasi yapmis gibi bana hi? bir seyler demezlerdiii
Neyse okulum bitirdim ama sinifimi ge?emedim
oazamanlarida bizim galeriye birisi geldi babamla ortak is yapacaklardi bu abinin birde kardesi vardi ama hi? g?rmedim ...
Birg?n galeride otururkeni?eriye iki kisi girdi babamin ortagi yani memet abi bu iste benim kardesim dedi tanistirdi bizi adida zemirhan,iste ilk tanisma orda olmustu onunla artik ?yle muhabbet etmeye basladikki sanki onunla konusurken bana sanki kardesim kadar sicak geliyordu konusmasi oda benden tam 2yas b?y?kt? 18 yasindaydi... o beni nasil g?r?yordu ama ben onu abim,arkadasim,yani ne diyebilirim ki o benim ?yle olmustuki sanki benim bir par?am olmustu sanki benim karsima onu ALLAH ?ikardi yani herseyimi onunla paylasir oda bana herdefasin da nasihat ederdi benim nebiliyim bu d?nyada can yoldasim olmustu..........
Artik aylar birbirini kovaladikca birbirimizi iyice tanimistik obeni birde ?alistigi ise ?agirmisti kendisi insaahat ustasiydi bende onunla ?alismaya basladim yani ?yle birbirimize ?yle isinmistik ki sanki diyorduk ?n?m?ze neler gelse onunla asariz diyorduk ama iste zaman zaman ?ylebir zaman ki cocugu bile anaya d?sman edecek zaman iste bizim onunla ?yle bir yeminlerimiz vardiki asla yarilmiyacagiz diyorduk yani ?yle bir dostlugumuz vardiki seytani bile kiskandirmistik o ise gider ben okula gider zaman gelsede aksam birbirimizin y?z?n? g?rsek diyorduk.............
Onun abisiyle kaldigi bir d?kkan vardi orda kaliyorlardi ama oda diyordu ben abim le anlasamiyorum..diyordu burdan ?ikarsam beni g?rmeye gelirmisin sen neredeysen bende yanindayim diyordum
Ona diyordum sen benim en zor g?n?mde bana destek ?iktin senin yanina gelmicemde kimin yanina gelicecem diyordum.......
yine bir g?n?n aksaminda abisiyle tartismis oda onu sokaga atmisti bende diyordum ne zamanki iste ?ocugu anaya d?sman ediyor iste buda onun gibiydi abisi kardesini disari atmistii
onun zaten ?alistigi patronun d?kkani vardi oda orda yatmaya baslamisti.....
Ben birg?n onun kaldigi yer gittim neg?reyim her yer daginik, cami yok , birde kisa girmistik orasi okadar soguktu ki oda bir batniyenin i?inde isinmaya ?alisiyordu iste hayat onun i?in ?yle zorduki ama nekadar ayri dursakta birbirimizin i?ini isitan sevgimiz vardi O bana en zor g?n?m de bana arka ?iktiya bende neyapip edip ona birseyler yapmak istiyordum d?s?nd?m tasindim onun kaldigiyeri ?yle yapalim dedimki herkez imrensin ve yapmaya basladik ve sonun da yaptikda ama birde i?erisinin sorunlari vardi
yatacak yatak olsada yiyecek yemek olsada tek birsey eksikti isinmak,isinmak ben oraya hergittigimde onun elleri buz gibiydi para yokki isinacak soba alinsin isitacak k?m?r alinsin para olsada onlari karsilamiyordu ama benim hergittigim de oraya i?im par?alniyordu dayanamiyordum onun b?yle bazen a? bazende a?ikta yatmasina g?nl?m razi olmuyordu....
Her yeri ariyordum tariyordum ki ona sadece bir soba bulayim o karda kista kapi kapi dolasip b?t?n tanidiklarimdan soba varsa soba istiyordum istediklerim de zaten evlerine dogalgaz almis olanlardi ......
Neyse ALLAHDAN dedimin sobasi duruyormus k?m?rl?kten aldim onu ?agirdim sanki d?nyalar onun olmustu YOLLAR KAR disarisi soguk birde amacamin oglunu ?agirdim oda tanisti onunla onlarda baya samimi oldular sobyi sonunda kaldigi kogusa g?t?rd?k orasi ?yle soguktuki ona diyordum nasil duruyordun bu sogukta oda nayapalim diyordu .... sobayi bir sekil kurduk orayi ?yle bir isitmistiki kemiklerimiz isinmisti ben diyordum i?imden eyer azcikta olsa birsey yaptiysam ona karsi ne mutlu bana
Biz amca ogluyla oraya gidiyorduk amcamin oglunun adida ibrahim ...........
hersey ?yle g?zel olmustu ki sanki yeniden dogmus gibiydik sanki bir ipin d?g?m olmus halini bilirmisiniz birde c?z?mlenmis halinii iste hesey onun gibi bir ip gibi hersey ??z?l?yorduu.....!
Onunla oturdugumuzda ?yle muhabbet ediyordukki zamanin nasil ge?tigini bilmiyorduk o hep yanimda azdaha dur diyordu ama benide evden ?agiriyorlardi ge? oluyor diyee
ben ona hep tembih eder sakin yatarken sobaya bir sey atma diyordum aman diyordum ALLAH korusun tam senin gibi bir dost bulmusken kaybartmiyelim diyordum .....
Eve gidiyordum ama gel bana sor birde
sanki arkam geri ?ekiyordu hi? gitme diyordu.....
iste birg?n yine onunla b?yle otururken baktim yiyecek birsey yokk sordum ona sen ne yiyip i?iyorsun dedim..? oda..!?nemli deyil bende onunla yari a? yari tok duruyordum.. onu eve ?agiriyordum ama ?ekiniyordu gelmiyordu ....
ben kalktim eve gittim ben eve yemeye gelmistim ama yedigim yemek bogazima birden takildi yaptigimin ?ok ayip ve g?nah oldugunu anladim hemen kalktim ve oradaki kaba hemen yemek koydum dogru kogusun yolunu tuttum Bilmiyorum ama o nasil i?in den ge?irdi belki ben eve orda yiyecek birsey olmadigi i?in kalktigimi d?s?nd? ama benim i?im de ?yle birsey yoktu ona bir seyler g?t?recektim ama sabahi bekledim o da olmadi gece saat 11 siralarinda kalktim ona yemek g?t?rd?m ada sasirdii yaa dedim hep sen denmi yiyecegiz dedim oda herhalde duygulandi yani dedim hersey yemeyemi dayaniyor dedim ona bir g?n sana yarin bana ben seni bu halinle burda birakacagimimi sandin....!dedim ona...!
Aylar ?yle su gibi akip ge?mistiki......
Artik yazda yavas yavas y?z?n? g?stermeye baslamisti...
O nun da isleri yavas yavas iyiye gitmeye basladi bana diyordu s?yle ayagimizi yerden kesecek bir araba istiyordu ucuzlarindan bizde araba satiyorduk bana s?yledi zaten bizde kisin araba galerisini kapatmistik
Ikimiz ?yle istiyordukki araba almayi
ama bilmiyordukki bu araba bize nelerin sonunu getirecegini ....
AMA her ne pahasina olursa olsun alalim diyorduk..! iste derler ya herseyin hayirlisi olsun biz alalimda ne olursa olsun diyorduk....!
O DA zaten kendine bir insahat isi almisti kaldigi yeri deyistirdi orada isi biraz daha gelistirdi O isini genisletse neolurki yine derdi bitmiyordu is?ilerle olsun yani gene sorunlar yakasini birakmiyordu ben oraya da gidip geliyordum ..............

iste herseyi zaman halederya dogru zaman geldi araba alacakti iste babamda da bir Reno sipring vardi araba ?ok g?zeldi babama hemen dedim bu arabayi sakin kimseye satma tamam dedi..! Zemirhana dedim isresen arabya bir bak arbayi insahatin ?n?ne getirdim i?imden diyordum buradada bir yardimimiz dokunsun ona,o arabayi g?rd? ?yle beyendiki sanki orda arabanin kismetini bagladi tamam dedi ama biraz zaman ver dedi bana param yok dedi ben dedim babamla konusuruz kapora verir arabayi baglarsin dedim olurdedi....!
Babamla konustu ama babamada para lazimdi birisiyle gizlice anlasmis benim de haberim yok ama ben duyunca babamin y?z? kizardi neyapalim dedi para lazim ama ben hi? istemiyordum satilamasini insallah almazlar arabayi diye dua ediyordum ve sonun da da alamadi parasimi ne ?ikismamis babamda zaten vazge?ti sonunda arabayi zemirhana aldirdim ama varya aldirana kadar neler ?ektim bir bilseniz.......!Daha dogrusu babamin bir daha satmasindan korktum neyse hayirkisiyla aldi arabayi ....!
Iste ne olduysa og?n den sonra oldu ben ona arabayi ?gretiyordum ama sanki karsimdaki zemirhan deyil birbirimize ?yle agir laflar konusuyordukki sanki hi? bundan ?nce onunla hi?bir ge?misimiz olmamis gibi davraniyorduk birbirimize...
G?NLER HAFTALAR ge?tikce sanki aramiza karli daglar giriyordu ......
ne o oydu nede ben bendim yani nebiliyim artik araba geldi geleli artik huzurumuz ka?misti... .
NEYSE arbayi aldigi g?nden bug?ne kadar tam 4 ay ge?ti ama gene birsey degismedi gene onunla tartisiyorduk aramizda birtek onun davasi vardi ....
Ama yine aramizda neolursa olsun asla birbirimizden kopmadik daha dogrusu kopamadik hep birseyler bizi baristirmaya sebep oldu ....
O simdi diyor arabayi satcam ben diyorum ona sen bilirsin oda hep diyorki bana bu arabayi aldim alali senle sanki kedi,k?pek olduk hep tartisiyoruz diyor ....................
Bilmiyorum ama belkide buhuzursuzlugun sebebi belkide o arabaydi...................!!!!!!!!!!

SIMDI ONUNLA DEDIMYA HERNE OLURSA OLSUN ARAMIZA KARLI DAGLAR GIRSEDE GENE BIZ BIRBIRIMIZDEN AYRILAMIYORUZ

BENI OKADAR ?ZSEDE BEN ONU OKADAR ?ZSEMDE YINE DIYORUM O BENIM KAN KARDESIM O BENIM HERSEYIM O BENIM DAR G?N?M?N DOSTU.....

ISTE BEN ONUNLA ?YLE BIR KARDESIZKI ?YLE BIRBIRIMIZE BAGLIYIZKI SEYTANI BILE KISKANDIRIYORUZZ.... ZATEN HERKEZDE BIZE IMRENIYORDU BUNLAR NASIL INSAN DIYE BIR K?S?YORLAR BIR BAKIYORSUN KOL KOLA GEZIYORLAR DIYORLARDI....! BANA DIYORLARDI BIZ BIRISIYLE K?SSEK HAYATTA BARISMAYIZ DIYORLARDIIIII

AMA MILLETIN AGZI TORBA DEYIL B?ZESIN BEN DIYORDUM ONLARA DEMEKKI SIZIN DOTLUGUNUZ GE?EK DEYIL SIZIN DOSTULGUNUZ OZAMAN MENFAAT OLMUS OZAMAN ........

SIZE SORUYORUM B?YLE DOSTLUK G?RD?N?ZM? HI? BELKI G?RD?N?Z AMA BIZIMKI BIZE G?RE BAYA B?Y?K BIR DOSTULUGUN HIKAYESIDIR........!

DAHA ANLATACAKTIM AMA BU SEVGI SATIRLARA YAZILMAYACAK KADAR B?Y?K ..................!!

SAKIN EYER KENDINIZE BIR SEVGILI VEYA DOST VEYA ARKADAS BULDUGUNUZ DA EYER SIZ ONUN I?IN ?LECEGINIZDE O SIZIN I?IN ?OKTAN ?LM?S OLSUN ............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BU YAZDIKLARIM HIKAYE DEYIL GER?EK OLAN BIRSEYDIR BIZIM HAYTIMIZ ROMAN OLMUS ZATEN BU OLMUS ?OKMUUU ..............!!!!!!

ALLAH SEVENLERI HEM BU D?NYADA HEMDE AHIRETTE M?KAFATLANDIRIR AMA CANDAN SEVENLERI......!

ISTE BIZIM DOSTLUGUMUZUN HIKAYESI B?YLE

SUAN ONUNLA ESKISI GIBI ARKADASIZKI ETRAFIMIZDA SOLAN ?I?EKLER BILE YESERIYOOOR

BIZIM DOSTLUGUMUZ ISTE ?YLE BIR DOSTULUK ISTE.....
SANKI BIR R?YA GELIP GE?SEDE YASANILANLAR VEDE OYUNCULAR M?KEMMEL BIR OYUN SERGILEDILER OYUNCULARIN I?INDE BENDE VARIM TABIII ....

O SIMDI K?Y?MEE GITCEM DIYOR BENI SANKI BAGRIMA HAN?ERI SAPLIYORLAR KESKE BAZEN TANISMASAYDIM DIYORUM ?EKEMIYORUM AYRILIKLARIN A?ISINI ?EKEMIYORUM HAYATIN BU TATLI CILVESINI

ZOR GELIYOR AYRILMAK ZOR GELIYOR SEVDIGIM INSANI KAYBETMEK

ZAMANSIZ OLDU AMA BU ARILIK SENIN KESTIGIN PARMAK ACIMAZ ...KARDESIM.....

AMA NEDIYEYIM BIZDE BAGRIMIZA TAS BASARIZ AYRILIK ACISI DERIN OLUR ?ARE BULUNMAZ..

ZEMIRHAN ALLAH YOLUNU A?IK ETSIN CANIM KARDESIM BU D?NYADA ARTIK G?R?SEMESEKTE AHIRETTE INSALLAH SENINLEYIM
ALLAH BIZI AYIRMASIN CANIM KARDESIM HEM BU D?NYADA HEMDE AHIRETTE

SENI CANINDAN FAZLA SEVEN KARDESIN
*TATLI BELA*
ÇOK GÜZELMİŞ ETKİLENDİM KIZ KUZEN....
TŞKLR BÖCEĞİM....
PaPaTYa_PReNSeS
DAHA ANLATACAKTIM AMA BU SEVGI SATIRLARA YAZILMAYACAK KADAR B?Y?K ..................!!demi?sin h? h? bencede b?y?k bi sevgi ne diyeyim rabbimmuhabbetinizi art?rs?n in?. arkada?l??? dostlu?u bilmeyenlere ?rnek olursunuz in?. ?ok g?zEL bi?e yaa arkadanda bi dostunu old. bilmek offff ne denilebilir ki! ne g?zEL allah herkese ?le bi arkada? nasip eylesin.. amin!
Ara
ozgur_yasarim
papataya prensesi yazacakalrımı yazmış be dostluk zor kazanılır ve zor unututlur dostlar
>As!_M€L€q<
rija ederimm........
ve yorumlarınıs için tşk ederim arkadaşlar

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:01 AM