:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her?ey Telefonla Ba?ladi..............
>As!_M€L€q<
ask.jpg Onunla 1999 haziran ay?nda tan??t?m. Ve tan??t???m o ilk anda ona a??k oldum. Tan??madan ?nce ?al??t???m?z firmalar dolay?s?yla s?rekli telefonla g?r???yorduk. Bu arada onun evli ve bir k?z? oldu?unu ??rendim. Zamanla aram?zda ?ok iyi bir arkada?l?k ba?lam??t? ve birbirimizi merak ediyorduk.

Haziran ay?nda firmam?z bir davet verdi. Tan??maya karar verdik. Ne de olsa sadece arkada?d?k. Tan??mam?z davet gibi kalabal?k bir ortamda olmayaca?? i?in d??ar?da bulu?maya karar verdik. Onu beklerken bir yandan da cep telefonlar?m?zla konu?uyor. Birbirimizi bulmaya ?al???yorduk. En sonunda kar?? kar??ya geldik ve ben ona o ilk and a??k oldum. G?l???, konu?malar?, bak??lar?…

Ba?ba?a ?ok g?zle bir yemek yedik. G?l??meler, konu?malar… derken ayr?l?k vakti geldi ve hi? bu kadar ?z?lmemi?tim. Daha yeni tan??mam?za ra?men sanki ben ona y?llardan beri tan?yormu?um, hep yan?ndaym???mda ayr?lm???z gibi hissettim.

Sonra alt? ay kadar hi? y?z y?ze g?r??medik. Art?k telefonda da nadir konu?uyorduk. Hayal k?r?kl???na u?rad???n? d???nmeye ba?lam??t?m ki e?indne ayr?ld???n? ??rendim. Sonra bir telefon konus?mas? t?m gelece?imi d?ei?tirdi. O da beni be?enmi? fakat evli oldu?u i?in hi? bir ?ey s?yleyememi?. Zamanla e?i ile aras?ndaki problemler daha da b?y?d??? i?in ve birbirlerini daha fazla y?pratmamak i?in ayr?lmaya karar vermi?ler.

?ki seneye yak?n g?r??meye devam ettik ?ok zor g?nleri birlikte atlatt?k. Ama ?ok gz?el g?nleride birlikte ya?ad?k. ??nk? biz her ?eyden ?nce arkada?t?k. ?u an ni?anl?y?z ve ?ok k?sa bir zaman sonra evleniyoruz. Isterim ki her kez benim kadar mutlu olsun, herkez sevdi?inin elini istedi?i zaman tutabilsin ve onu her an yan?nda bulabilsin…
aSi_PrEnSeS
amin Smile inş olurus Smile
Ara
>As!_M€L€q<
aminnnnn aminnnnnnnnnnnnnn

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 02:30 PM