:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adı Hüzün..
Orhan-38

Yazma artık dedi içimde ki ses.... Umut yok, mutluluk yok,satırlarında...Saadece Aşk ve Hüzün tamamlıyor her cümle sonunu... Beni en lyi tanıyan, en iyi bilen içimi dinledim. Bıraktım kaleml kağıdı. Diyemedim ki, Aşkın olmazsa olmazdır hüzün... Hüzün yoksa eksiktir aşk...Aşk yoksa eksiktir yaşam... Hüzün benim adım, Hüzün senin yüzün....Adım...Hüzün...Yüzün. Eskidim kaç kere, kaç kere çogaldım yeniden...kaçıncı kucak açışım aynı aşka, kaçıncı wazgeçişim bilemedim.... Susuyorsun deme bana...susuyorum ışte sana susuyorum...Yazmadan dökemiyorum içimdeki zehiri. Beyaz bir sayfayı karalamadan kendime temize çekemiyorum....Sustur içindeki ümitsizliği diyorsun. Yüreğim hepten susuyor... Yüreğim sustukça sana susuyorum... Ve susadıkça gözlerıne, yangınım büyüyor... Yüzüm bahara koşuyor, İçim aşka. Sen, Aşk, Bahar Hüzün. Ne güzelsınız bir arada, bahar sana, sen aşka, aşk hüzüne, ne güzel yakışmakta...Seni bırakmak mı şaka edıyorsun. Deyip üstünde durmuyorum.... Saadece Susuyorum...Sustukça Susuyorum...Susadıkça yüreğine, yüreğimi zapt edemiyorum.....!!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hüzün Kokuyor Odam !! ÇiLeK 8 785 06-16-2009, Saat: 05:50 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  biraz hüzün biraz yüzün geldi ellerimee.... kimsesiz16 1 754 06-04-2009, Saat: 06:56 PM
Son Yorum: ufuk_can
  Gecen Hüzün kokuyor ÇiLeK 22 1,853 10-09-2008, Saat: 06:49 AM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği
  Gecem Hüzün Kokuyo volki 3 750 06-17-2008, Saat: 03:08 PM
Son Yorum: Aşksı@z
  Ben Hüzün doLu Bir Kitabın yırtık sayfası Shrewish 1 680 06-01-2008, Saat: 05:59 PM
Son Yorum: asi_ve_mai

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 11:53 AM