:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçimde patlayacağına...
Av.bey
Sanmam nüfus az zaten 3-5 kişi zaten Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
sitenin sahipleri bile yok cidden. çok acıklı. neden eskiler daha güzel geliyor sence bana..
Ara
Av.bey
Bilmem sana sormak lazım Smile
Ara
kı@ymı@k=)
eskiden kalabalıktı. konulara cevap yetiştiremiyorduk. herkes bi yerlerde bişeylerden bahsediyordu. ne bileyim kalabalık hep iyi gelmiştirr bana.
Ara
Av.bey
Artık böyle sakin yapacak bir şey yok Smile
Ara
adyge55
Maşallah diyelim Merve daha fazla detaya gerek yok Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
daha fazla detaya giremem zaten şartlar elvermiyorSmile
bu arada my life ile tekrardan görüşüyoruz ve ben onla ilgili her detayı hatırladım nedense. SmileSmile
Ara
Av.bey
Şeytan ayrıntıda gizlidir Smile
Ara
CaNaT
Smile güzelmiş.

*Ercan senle çok muhabbetimiz oldu eski günleri özlüyorum.ama boşver.

Güzel olan her şey özleniyor sanırım. Evet bende dostlarımı burada tanıştığım ve tanımaktan onur duyduğum insanları ( şu an görüşemediklerimi ) özlüyorum.
Burada tanıyıp da hala hayatımda olan insanlar var özel çok özel insanlar.Onlara da iyi ki hayatımdalar diyorum.

*ercanla masal aşkı bana hep yapmacık gelmişti. hala sevgililer mi bilmem. hala geliyor kusura bakmasınlar.

Yapmacık gelmişti hea vayyy Smile Değil di ama, masal benim için çok özel bir insan hala da öyle. Sevgili sıfatıyla değil belki ama hala sık sık görüşmeye devam ediyoruz. Şartlar diyorum sadece daha farklı olmasını gönül isterdi ama kısmet diyelim.

Sende bayağı bir biriktirmişsin içinde yani Smile Dediğin gibi içinde patlayacağına koy ver gitsin bea Smile
Umarım herşey gönlünce oluyordur. Olmuyorsa da herşey gönlünce olsun...

Ara
adyge55
kıymık=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:daha fazla detaya giremem zaten şartlar elvermiyorSmile
bu arada my life ile tekrardan görüşüyoruz ve ben onla ilgili her detayı hatırladım nedense. SmileSmile
bencede şartlar elvermesin zaten bu kadar yeter sanırım Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 06:53 PM