:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir şey yapılmalı.
Leader
Para dediğin işlemcimizin tozu Smile
history
Bizler varız,paylaşımlara devamm...
Ara
Av.bey
Para var huzur var kardeşim Smile
Ara
Seyduna
Pcko'ya Tamamen Katılıyorum

Bir süre dir hatta bir yıldır Bazı nedenlerden dolayı foruma giremiyodum,
Eminim birçok üyemiizn foruma girmemelerinin altında bir sebep yatıyor,Ben geldim burdayım
. (:
Ayağımı Sürüteyim Herkesi bekleriz ,
Ara
badelie
hiç anlamadım insanLadın bu yeni mecraLardan ne anLadığını

sanmıyorum şimdi instagrama girmeyen biri oLsun... artık herkesin zamanı vardır bence.... 

herkes kendi sayfası oLmasının hevesine kapıLdı gitti ama hata ettiler forumLar çok farklıydı
bi kere şimdi her şey çok resim odakLı oldu eskiden uzun uzun yazıLar okurduk

şimdi bi şeyi beğeniyorsun önüne hep aynı tür şeyLer geLiyor senden farkLı insanLarı göremiyorsun 

forumda bi konu aLtında fikir ayrıLığı yaşadığın kişiyLe başka konuda geyik yapardık ve çok farkLı insanLar biLe aynı ortamda buLunurduk arkadaş ortamı vardı herkes ortam bozuLmasın diye uğraşırdı

şimdi birinin tweetinin altına fotoğrafının altına ne hakaretLer ne çirkinLikler... Ofs bence çok daha fazLa insan sosyaL medya kuLLanıyor eskiye göre ama şimdi insanLar daha yaLnız daha az başkaLarını anLıyor çok daha tahammüLsüz.......  Confused   Confused
_ good oLd days _ 
Ara
Leader
Aslında bu gibi forumların sonu geldi. Ticari bir kaygımız olsaydı zaten biz de çoktan kapatırdık. Bizimkisi tamamen gönül bağı ve nostalji. Durabildiğimiz kadar duracağız. Hakkımızda hayırlısı Smile
badelie
umarım durabildiğiniz süre hayli uzun olur sayın Leader.... 
_ good oLd days _ 
Ara
Leader
(05-07-2021, Saat: 11:58 PM)badelie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: umarım durabildiğiniz süre hayli uzun olur sayın Leader.... 

Desteğin için teşekkürler. Umarım ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 03:41 PM