:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CAN!?m dedi?iniz insanlara
eRCi
Canim istedigi icin

Kendim i?in baz? ?eylerden Vazge?tim ya da Vazge?mek zorunda kald?m desem daha iyi olacak..

Ben kendi iste?imle de?il CAN yerine koydu?um biri benden Vazge?ti?i i?in
Vazge?tim&..

?lk ?nce ellerinden Vazge?tim.. Hani bir zamanlar tutmaya k?yamad???m usul
usul korka korka tuttu?um ellerden Vazge?tim.. Kendim istedi?im i?in de?il... CAN?m ?le istedi.. Bende CAN?m? dinlerim.. Bir zamanlar CAN yerine koydu?umu dinledim...

Sonra bakmaya doyamad???m g?zlerden Vazge?tim... Hani hep bakmaya
doyamad???n?z g?zler varya.. ??te ben o g?zlerden Vazge?tim.. B?kt???m ya
da ?stemedi?im i?in de?il sadece CAN yerine koydu?um CAN?m Vazge?ti diye Vazge?tim. Usulca korkarak...

K?sa bir ara sonra dudaklar?ndan Vazge?tim.. Kar??n?zda onun sizinle konu?mas?n? sa?layan o dudaklardan Vazge?tim. ?steyemeyerekte olsa Vazge?tim.. Yine ben istedi?im i?in de?il CAN yerine koydu?um CAN?m istedi?i i?in Vazge?tim&&

Bir zaman sonra CAN?mla ilgili d??ler kurmaktan Vazge?tim.. ??nk? CAN?m
?oktan Vazge?mi?ti ve Benden de ?stiyordu bende s?rf CAN?m istedi?i i?in VAZGE?T?M.... Kokarak ?rkerek VAZGE?T?M....

Ama o bilmiyordu ki ondan her uzakla?mam asl?nda kendimden Vazge?memdi. Hayallerimden Vazge?mem.... Vazge?tiklerimin hepsi CAN?md?.. Bana ait olan ?eylerdi...

Ve ?imdi&...

Ellerinden, g?zlerinden, dudaklar?ndan, hayallerinden Ben CAN?mdan
Vazge?tim..

S?rf CAN Yerine Koydu?um CAN?m ?stedi?i ??in...

==========================================================

G?l? ?ok sevdim, hele al?n?, pembesini...
Baht?ma hep beyaz? d??t? anne...
O ?ok sevdi?im g?llerin, dikenlerine yenildim anne...
A?l??a-toklu?a, hastal??a-sa?l??a, dosta-d??mana...
Hepsine ama hepsine yenildim...

Senin anlayaca??n hayata yenildim anne...
Yenildim... cry.gif
cry.gif

MasaL_perisi
Offff....Offff arkadaşım
Paylaşan yüreğine sağlık....
Yenile yenile kazanmaya oğreniyoruz...
Ara
eRCi
saol evet hakl?s?n amam benimki farkl? b?yle ya?amaya al??t?m neyse te?ekk?rler cevap yazd???n i?in
milagros
O Can UĞruna Kİmler Nelerden VazgeÇmİyor Kİ.....can Dedİklerİmİz Bazen Canimizi Alabİlİyorlar......::::Sad YÜzÜnÜn Hep GÜlmesİ DİleĞİyle....Smile
Ara
eRCi
TE?EKK?RLER SAOLSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bedelini y?re?imle ?dedi?im,En masum g?nah?md?n... mscxcs 2 309 04-06-2022, Saat: 01:58 AM
Son Yorum: wildfang
  Bedelini y?re?imle ?dedi?im,En masum g?nah?md?n... mscxcs 2 295 04-06-2022, Saat: 01:55 AM
Son Yorum: wildfang
  Karanlık bir güne merhaba dedi İstanbul bu sabah... acemhe 0 380 09-15-2010, Saat: 09:12 PM
Son Yorum: acemhe
  Bana, dedi, bir isim ver, varlığım olsun. Hasretiim 4 427 09-02-2010, Saat: 01:21 AM
Son Yorum: Hasretiim
  DiLe KoLaydı InsanLara KoLaydı Sana KoLaydı Bir Bana KoLay DeGilDi SevGiLi... cHoqo pYenses 3 499 07-05-2009, Saat: 10:13 PM
Son Yorum: asi_ve_mai

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:26 PM